Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková vytočila sledující k nepříčetnosti! Co jim pod peprnou fotografií vzkázala?

To je pozadí.
Zdroj: instagram
+ Dalších 45 fotografií
Sexy blondýnka Nela Slováková (27) provokuje na sociálních sítích denně. Momentálně ale vytáčí všechny ženy, které mají kila navíc nebo dřou v posilovně pro to, aby dosáhly dokonalého těla. Co jim nestydatá blondýnka vzkázala?

Nela Slováková je kus, a to nemůže nikdo z nás popřít ani vyvrátit. Rajcovní blondýnka prostě ví, jak zaujmout a škádlit své sledující na sociálních sítích. Podle obyčejných dívek, matek, ale i holek, které se snaží cvičit, to Nela jen hraje na genetiku a chlubí se něčím, co není vůbec pravda.

Blondýnka z Brna ráda na svůj Instagram dává různá nezdravá jídla, sladkosti a noční pochůzky do lednice. Zanedlouho ale vystaví své dokonalé tělo a tvrdí, že je to tak prostě samo. Na svůj profil napsala vzkaz, který všechny vytočil! „Momentálně začínám jedenáctý měsíc bez návštěvy fitka. Pokud teda nepočítám dvě návštěvy v květnu 2017.“

V komentářích se ale objevily nejen nepříčetné reakce naštvaných holek a žen, ale také to jeden z fanoušků objasnil. „Nela sice přidává všemožná jídla na svůj profil a dělá, že to všechno sní, pravdou ale je, že se stravuje z 90 % pouze saláty a zdravou stravou.“ Navíc tahle fotografie není aktuální, dodali další sledující.

Související články

Další články