Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nela Slováková vydělává mnohem víc než její přítel: Co všechno za ni přesto platí

+ Dalších 6 fotografií

Hokejový obránce Lukáš Kozák (28) to musí mít v hlavě pořádně srovnané, když dokáže sebevědomě žít po boku finančně hodně nezávislé hvězdy sociálních sítí Nely Slovákové (29). Co klidně zaplatí za něj a co naopak musí její Slovák pokaždé zafinancovat ze svého, i když má mnohem nižší příjmy? Podívejte se ve videu na rozhovor s Nelou v pořadu Extra Host moderátorky Evy Decastelo.

Že vydělává víc než její přítel, to si s ním Slováková vyříkala hned po seznámení.

„Strašně se mi líbilo, že hned na začátku jsme si vyložili karty. S bývalým parterem byla neustále hra na něco, co ve skutečnosti nebylo. S Lukášem si nehrajeme na nic Když chci někam jet a on řekne, že se to teď nehodí, tak to prostě doplatím. Nechtěl třeba letět byznysem, ale ekonomickou třídou, protože si myslí, že by si mohl za peníze navíc za byznys koupit jiné zážitky. Pro mě je ale zážitkem letět na dovolenou byznysem, tak jsem mu to dala k narozeninám,“ svěřila se Nela Slováková (29) moderátorce našeho nového pořadu Extra Host

Co platí přítel

Myslí si, že co se finanční stránky týče, má se svou láskou vyvážený vztah.

„Neříkám, že nechci dostávat kabelky, boty, nebo aby mě nebral na véču, to je samozřejmě běžné a když jsme spolu, tak kino, večeře, dovolené samozřejmě platí Lukáš Určité věci by měly být na chlapovi, ale na druhou stranu si peníze nechci vzít do hrobu, ale užít,“ dodala slečna, která by se ráda zbavila nálepky zlatokopky. Podle ní ji má neprávem, protože na to, aby si žila jako v bavlnce, se prý opravdu nadře.

„S Nelou se známe od jejího účinkování v Hotelu Paradise, kde byla společně s mou kamarádkou Martinou Gavriely, která show moderovala. Už tam mě Nela bavila, protože byla drzá a provokativní. Drzé lidi, kteří mají takzvaně ‚koule‘, mám ráda, sama je nemám. Nelu lidé buď milují, nebo nenávidí. A já jsem v tom prvním táboře, tak jsem moc ráda, že jsem s ní mohla udělat rozhovor a jsem velmi zvědavá na to, jak na ni budou diváci reagovat,“ svěřila se nám moderátorka pořadu Eva Decastelo (41).

Otázky

Jak dívka, která se brání nálepce zlatokopky, naložila s výhrou z Hotelu Paradise S kým z pořadu se kupodivu nejvíc kamarádí? Proč dává před Čechy přednost Slovákům? Kolik jí firmy platí za reklamu na Instagramu? Proč si se současným partnerem vyká a jak nekompromisně hovoří o tom předchozím? Kdo by si podle ní zasloužil „zprava, zleva dělo, kopačku“? Kdy se sama před sebou zastyděla? Co Evě Decastelo přiznala o tom, kvůli čemu pláče a proč nechce děti? Proč si myslí, že je chytřejší než spousta starších lidí? V čem překvapivě úspěšně podniká? Proč by se nebránila focení do Playboye pod jednou odvážnou podmínkou?

Odpovědi najdete ve videu na začátku článku.

Můžete si také pustit předchozí díly pořadu Extra Host s Michalem Vieweghem a Tonyou Graves

Související články

Další články

Nejnovější kauzy