Celá hádka vznikla vlastně z naprosté blbosti. Nela Slováková (28) se ráda chlubí tím, jaká je schopná podnikatelka a dává často na odiv svůj luxus. Tím pádem se nezřídka stává terčem neadekvátní kritiky, vůči které se samozřejmě musí bránit.

Tentokrát to bylo ale všechno trochu jinak. Neznámá blonďatá slečna krev a mléko napsala Nele na Instagram, že na to, že byla měsíc na Bali, není příliš opálená. To účastnici reality show Hotel Paradise naštvalo tak, že zveřejnila dívčinu fotku, k níž napsala: „Holky, víte, jak se do mě navážela slečna Ivanka s opálením na mé fotce? Tak tady ji máme. Mazlíku.“ Dnes tvrdí, že se jí nechtěla vysmívat, jen ji chtěla ukázat lidem. Jenomže Veronika Kopřivová to pochopila po svém a do Nely se drsně opřela.

„Projíždím po celém dni Instagram a sleduji nějaké příspěvky, ze kterých mi je akorát tak špatně. Neustále tady sleduji, jak se někdo někomu vysmívá a někoho si dobírá. Víte, co je nejhorší? Argument těchto jedinců, že přece proti nikomu nic nemají, jen vrací úder,“ nebrala si přítelkyně Jaromíra Jágra (46) servítky. „Proboha, co je to za debilitu, oplácet zlo zlem? Gratuluji, ego nemá hranice,“ zakončila svůj příspěvek.

A rázem se mezi krasotinkami rozpoutala drsná válka. „Do mě se začala navážet nějaká holka na Instagramu. Ne že by mi to nějak vadilo nebo to bylo něco nového. Ani mě to nerozhodilo, to vůbec ne. Ale občas mám náladu tady ty debilní kecy debilních lidí sdílet a to byl případ tady té slečny. Ta slečna tam psala, že jsem po měsíci neopálená z Bali. Mně to přijde úplně stupidní řešit nějaký opálení, ani jsem se neopalovala. A že ona je víc opálená za 14 dnů z Dubaje. A pak mi někdo poslal fotku té holky, jak stojí na pláži. Tak mi přišlo vtipný, že taková holka má zrovna zapotřebí komentovat moje fotky," vyjádřila se později Nela pro eXtra.cz.

Tím to ale neskončilo. Nela se na sociálních sítích pustila do Veroniky. „Slečně Kopřivové jsem i fandila. Říkala jsem si, chudák holka, nemá ji nikdo rád. Za mladistvé chyby přece nemusí platit doteď a je celkem šikovná, rozjela si svůj byznys. Proč si ale o mně točí stories a nekontaktuje přímo mě?“ začala nevinně Nela.

Potom, co Veroniku pochválila za to, že rozjela svůj byznys, vysmála se jí, jaká je to upracovaná chudnika. Celou konverzaci si můžete přečíst v galerii. A pokud nevíte, jak to všechno začalo, můžete si celý problém připomenout zde.