Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nela Slováková už se na to nemůže dívat: Co si myslím o České Miss? Fakt to chcete vědět?

Nela Slováková Českou Miss ostře zkritizovala.
Zdroj: Instagram, Česká Miss, Facebook.com
Brněnská zpravodajka portálu eXtra.cz Nela Slováková se už opravdu nemůže dívat na dívky, které každý rok produkuje soutěž Česká Miss. Co Nela k úrovni soutěže říká?

Ahoj přátelé i nepřátelé!

O víkendu jsem zhlédla Českou Miss 2016. Spousta z Vás mi napíše, že zrovna já nemám co hodnotit krásný missky, to samozřejmě očekávám, ale říkám Vám, že se svými krátkonožkami bych se mohla s klidem příští rok přihlásit, kdybych už však nepřesáhla věkovou hranici.

Jako zlobte se na mě, kdo chcete, je mi to fuk, ale to, co jsem viděla v sobotu, byl jeden velkej průser. Za dob, kdy Miss „ředitelovala“ p. Maláčová, to mělo ještě nějakou úroveň a grácii, ale teď?? Co to jako má být? Miss Hodonín? Miss Jižní Čechy? Miss Haná? Casting na veletrh do Brna?

Kde jsou ty doby, kdy missky měly dlouhé štíhlé nohy, měřily minimálně 175 cm a na ulici jste nepotkali za jeden den pět podobných typů? Marně jsem se snažila najít na internetu výšku slečen.

Nenašla jsem a pak už mě hledání přestalo bavit. Asi nám je všem jasné proč, když několik holek bez podpatků měřilo sotva 165 cm, přičemž pravidla o výšce říkají úplně něco jiného…

Vítězka – obyčejná a hezká holka. První a třetí místo – kdybych se pořádně nepodívala, královny bych si skoro spletla, jak jsou si podobné.

Kdyby si chtěl někdo můj názor plést s pomlouváním nebo odsuzováním, tak NE, prosím Vás. Já nepomlouvám. Všechny holky byly hezké, pěkné, sympatické, ale ne MISSKY!!

Další průser, za který holky teda nemohly, byly vlasy. Všechny kočky učesané na jedno brdo. Vyfoukané vlasy naprosto na stejný způsob.

A ten trapas s korunkou? Bože, jak mi bylo korunované blondýnky líto!! Místo aby si teda užívala svůj post, musela si celou dobu na hlavě držet evidentně dost nekvalitní korunku. Asi vedení šetřilo, aby zbylo co nejvíc na ně, i když se vykládá, bůhví kolik korunky nestály…

Ach jo. Kde jsou ty doby, kdy vyhrávaly holky, jako třeba nádherná Taťána Kuchařová? Kde? NO PRYČ!

Holkám přeji hodně úspěchů ve velkém světě modelingu a krátkým nohám ZDAR!

Vaše Nela

Související články

Další články