Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nela Slováková ukázala certifikáty k rouškám: Podvod a ukradené razítko, zuří experti

Nela Slováková ukázala certifikáty k rouškám: Podvod a ukradené razítko, zuří experti
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 25 fotografií
byznys
Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) v současné době dělá snad všechno proto, aby svoji vybudovanou kariéru influencerky pohřbila sedm metrů hluboko. Už několik týdnů je blonďatá účastnice Hotelu Paradise středem českých sociálních sítí. Čelí drsným kritikám ohledně nedodání zboží, nevrácení peněz a nedodání faktur. Od Nely Slovákové začínají dávat ruce pryč nejenom fanoušci, ale také její blízcí přátelé a kamarádi. Nyní ale jde skutečně do tuhého. Nela zveřejnila na sociálních sítích materiály k rouškám, které prodává, ale univerzita, jíž se ohání, dala od Slovákové ruce pryč a zuří, že zneužila její jméno.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) už více než dva týdny názorně předvádí na svých sociálních sítích, jak by se podnikat v životě nemělo. Nela Slováková nejdříve vypustila do světa emotivní video, ve kterém všem pokorně tvrdila, že ji velice zasáhla situace s nedostatkovým zbožím na trhu, jako jsou roušky a dezinfekční gely.

Během pár chvil dala do prodeje 100 ml dezinfekčního gelu, o kterém následně tvrdila, že jej po jednom kuse přepočítávají celníci kdesi na celnici a výsledkem bylo, že gely nespatřily světlo světa. To ale vůbec nezabránilo ostřílené podnikatelce z Brna, aby dala do prodeje roušky.

Výsledkem bylo, že lidem nepřišly roušky vůbec nebo byly tak velké, že z nich mohli udělat obličejový skafandr. Mimo to se všichni podivovali nad tím, jak je možné, že k dodanému zboží Nela Slováková nepřikládá fakturu nebo je vystavena na částku nula korun.

Kolem podnikání blonďaté účastnice Hotelu Paradise se začalo objevovat čím dál tím více nesrovnalostí, které se Nela vždy snažila kostrbatě vysvětlit a uvést na pravou míru.

Máme potvrzení testů k látce s aktivním stříbrem, tvrdí Nela

"Při rolování fotek můžete nahlédnout do pár z mnoha potvrzení a testů, které k látce s aktivním stříbrem od výrobce máme. Jde o testy k látce ošetřené aktivním stříbrem, bych ještě ráda doplnila, když si tak pročítám zprávy od vás. Každý má svoji volbu výběru. Nikoho do zakoupení nenutíme. Rozhodnutí je na každém z vás," píše Nela Slováková na Instagramu.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Je to podvod!

"Rádi bychom se vyjádřili k instagramovému příspěvku Nely Slovákové, v němž jsme prezentováni jako jedni z mnoha 'potvrzení a testů, které k látce s aktivním stříbrem od výrobce máme'."

Ústav fyziky a materiálového inženýrství, FT UTB ve Zlíně zprávu, která je součástí příspěvku, nikdy nezpracoval (‼️) a paní Slovákové nikdy žádné měření neprováděl. Razítko uvedené v dokumentu je skenem, používat jej může pouze ředitel ústavu, který o tomto protokolu nic neví, navíc podpis na razítku rozhodně není jeho‼️ Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně podnikne v této věci příslušné právní kroky, protože se jedná o poškození a zneužití dobrého jména instituce. Tomu říkáme veselé Velikonoce," zní pohoršená reakce univerzity na Instagramu.

Nela přichází s dalším vysvětlením

"Potvrzení nebylo vystaveno na mé jméno, logicky. Společnost, která mi vyrábí roušky, si nechala udělat před třemi týdny v tomto institutu měření, které prováděl jejich zaměstnanec. Opět potvrzení na moje jméno, avšak na jméno firmy, vyrábějící mi roušky. "

Lidé mají ale vysvětlování Nely plné zuby a žádají spravedlnost. Někteří celou situaci označují jako influencerskou sebevraždu v přímém přenosu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy