Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nela Slováková terčem posměšků kvůli dekoltu: Tou mezerou by prošla karavana, píší lidé

Nela Slováková terčem posměšků kvůli dekoltu: Tou mezerou by prošla karavana, píší lidé
Zdroj: Instagram Nela Slováková
+ Dalších 8 fotografií
reakce uživatelů
Ohledně Nely Slovákové (30) se probírají převážně tři věci - její skandál s rouškami, její pozadí a její poprsí. A právě její ňadra se jala řešit veřejnost na sociálních sítích a hezká slova příliš nenacházela. Nela jim sice obratem poslala drsný vzkaz, ale i na ten uživatelé reagovali se značným výsměchem. Dokonce se vyjádřili i lidé z jejích řad, tentokrát však k její osobě...

"Taková prsa jsem měla po dvou dětech, proto jsem šla na modelaci," smála se jedna z dam v komentářích. "Tak tou mezerou by proběhla celá karavana," podotkla Zuzana. "Pravidlo číslo jedna: když máš nedostatky, neupozorňuj na ně. Ta nána o tom udělá celý příspěvek, takže teď ty její nepodařený vemena, ehm, pardon 'krásná prsíčka', vidí i ten, kdo si jich dřív nevšímal," koulela očima slečna.

Ostrý vzkaz pro rýpalky

Brněnská podnikatelka Nela Slováková velmi často a s radostí upozorňuje na své tělo, ať jde o vypracované bříško, pozadí, nebo právě na upravená prsa. Často bývá terčem posměchu z toho důvodu, že se jimi chlubí a lidé se velmi rádi strefují do toho, že se plastika příliš nevydařila. Pro pichlavé pisálky však přidala příspěvek se vzkazem.

"Na dobré ráno a zkažený den všem 'laskavým ženám', které mají starost o má krásná prsíčka. 'Vy jste tak hodné', 'Ženy sobě se říká, že ano?' A ano! Uhodli jste správně, momentálně je arogance na scéně, za všechny ty nechutné bezdůvodné komentáře. Těším se na další, až budu z ráje blokovat. Tak tady holky, ukažte doma partnerům," napsala sarkasticky Nela.

Pichlavé komentáře z řad fanoušků

Tím však pichlavé poznámky na její prsa, tentokrát přesněji na její osobu, neskončily. A dokonce se ozvaly i její fanynky. "Neli, jako proč tahle reakce? Mám vás ráda a fandila jsem vám vždy. Ale upřímně, tohle mi přijde zbytečný a něco to říká i o vás. Sebevědomá, zralá žena nemá tohle zapotřebí. A hodní lidé snad nemůžou mít tolik nepřátel. Co dáváte, to se vám vrací," kroutila hlavou slečna.

Uživatelé na sociálních sítích pokračovali s probíráním jejích prsou i nadále. A i když se podle nich Nela tváří, že je vyloženě nad věcí, nevěří jí. "Slečna nad věcí," napsala stručně komentující a přidala hned několik smějících se smajlíků.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy