Nela Slováková terčem posměšků kvůli dekoltu: Tou mezerou by prošla karavana, píší lidé
„Taková prsa jsem měla po dvou dětech, proto jsem šla na modelaci,“ smála se jedna z dam v komentářích. „Tak tou mezerou by proběhla celá karavana,“ podotkla Zuzana. „Pravidlo číslo jedna: když máš nedostatky, neupozorňuj na ně. Ta nána o tom udělá celý příspěvek, takže teď ty její nepodařený vemena, ehm, pardon 'krásná prsíčka', vidí i ten, kdo si jich dřív nevšímal,“ koulela očima slečna.
Ostrý vzkaz pro rýpalky
Brněnská podnikatelka Nela Slováková velmi často a s radostí upozorňuje na své tělo, ať jde o vypracované bříško, pozadí, nebo právě na upravená prsa. Často bývá terčem posměchu z toho důvodu, že se jimi chlubí a lidé se velmi rádi strefují do toho, že se plastika příliš nevydařila. Pro pichlavé pisálky však přidala příspěvek se vzkazem.
„Na dobré ráno a zkažený den všem 'laskavým ženám', které mají starost o má krásná prsíčka. 'Vy jste tak hodné', 'Ženy sobě se říká, že ano?' A ano! Uhodli jste správně, momentálně je arogance na scéně, za všechny ty nechutné bezdůvodné komentáře. Těším se na další, až budu z ráje blokovat. Tak tady holky, ukažte doma partnerům,“ napsala sarkasticky Nela.
Pichlavé komentáře z řad fanoušků
Tím však pichlavé poznámky na její prsa, tentokrát přesněji na její osobu, neskončily. A dokonce se ozvaly i její fanynky. „Neli, jako proč tahle reakce? Mám vás ráda a fandila jsem vám vždy. Ale upřímně, tohle mi přijde zbytečný a něco to říká i o vás. Sebevědomá, zralá žena nemá tohle zapotřebí. A hodní lidé snad nemůžou mít tolik nepřátel. Co dáváte, to se vám vrací,“ kroutila hlavou slečna.
Uživatelé na sociálních sítích pokračovali s probíráním jejích prsou i nadále. A i když se podle nich Nela tváří, že je vyloženě nad věcí, nevěří jí. „Slečna nad věcí,“ napsala stručně komentující a přidala hned několik smějících se smajlíků.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Nela Slováková si na Oktagonu ukradla všechnu pozornost. Svou lásku podporovala ve žhavém outfitu

Dojemné záběry Nely Slovákové. Blondýnka láskyplně pečovala o svého partnera, který procházel peklem

Nela Slováková rozproudí mužům krev v populární show. Obleče si žhavý outfit

Nela Slováková zuří. Drsně se navezla do Lewandovské a Ramby. Vrátilo se jí to jako bumerang
