Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nela Slováková špulí na Rytmusově Instagramu: Co tihle dva spolu mají?

Na Rytmusově Instagramu se objevila tato fotka. Nela se vede za ruku
s přítelem Martinem.
Zdroj: instagram
+ Dalších 48 fotografií
Velké překvapení na fanoušky Rytmuse (41) čekalo, když si před pár hodinami otevřeli jeho instagramový profil a najednou na ně vypadla fotka se sexy zadečkem Nely Slovákové (27). Blonďaté provokatérky z Brna je sice všude plno, ale co má společného s přítelem Dary Rolins (45)?

Úspěšná podnikatelka a účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (27) je pro každou špatnost a když u toho může navíc ukazovat svoje sexy tělíčko, tak jde okamžitě do toho. Nela moc dobře ví, jak na sebe v dobrém smyslu upozornit.

Před nedávnem vyrazila se svou kamarádkou Nikol Trojanovou (27) na hory, aby si holky odpočinuly, a samozřejmě, že odtamtud nezapomněla poslat provokativní snímek svého sexy zadečku. Neuběhlo ani pár dní a Nela ho špulí znova.

Tentokrát ale nikam nevyrazila, nýbrž se její výstavní prdýlka objevila na profilu známého rappera Rytmuse (41). Proč pro něj rajda z Brna špulí své pozadí?

Nela je kus pořádné ženské, a proto se nejspíše Rytmus rozhodl, že samotnou Slovákovou, a hlavně tedy její zadní část, využije pro soutěž, která právě běží na jeho Instagramu. Takže pokud se někdo z vás obával, že by Rytmus vyměnil svoji Daru Rolins (45) za Nelu, tak jste na omylu.

Související články

Další články