Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nela Slováková sklízí kritiku ze všech stran: Lidi naštvalo, že si užívá super dovolenou!

Proč ji kritizují?
Zdroj: instagram
+ Dalších 52 fotografií
Nela Slováková (28) si užívá luxusní dovolenou po boku svého přítele Martina. Opět ale svým spokojeným životem vyprovokovala ženy a dívky na sociálních sítích a fórech, které už několik dnů rozebírají každý detail, který Nela zveřejní.

Nela Slováková upustila od povinností a stresu a rozhodla se odletět na Bali, kde si užívá sluníčka po boku svého partnera Martina. Denně své fanoušky informuje o tom, kde a co dělají, a její Instagram je plný žhavých fotek v bikinách.

To ale nesnesou její věrné sledující, které ji nesledují kvůli obdivu, ale kvůli následnému pomlouvání a kritizování v diskuzních fórech! „Já bych teda chtěla vidět chlapa (jestli se taková osoba dá takhle nazvat), který bude celý happy, že za mnou musí celou dovolenou lítat s foťákem, každou fotku nafotit dvacetkrát z deseti různých úhlů, než se jako dobře našteluji, pak čekat, než všecko proženu filtrem, zveřejním na instáči, odpovím na komenty a takhle celou dovolenou dokola. Široký úsměv… to musí být něco, jako ty holky, jinak si to nedovedu představit. Protože moje představa o (normální) dovolené je teda něco úplně jiného,“ napsala jedna z mnoha rozzuřených paní na fóru.

Spousta z nich také Nelu obviňuje z nošení padělků z čínských e-shopů. Jejich názory a domněnky jsou velmi horlivé a konkrétní, vědí o Nele totiž vše. Podle informací, kterými disponují, se zdá, že jsou na té dovolené se sexy blondýnkou Nelou také. Dokonce i Nelina fotografie snídaně je pohoršila.

Související články

Další články