Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková si vyšla jen tak nalehko: Zapomněla podprsenku a kolemjdoucím ukázala své obří přednosti

Nela ukázala své přednosti.
Zdroj: instagram
+ Dalších 35 fotografií
Nela Slováková je pěkně divoká a vůbec se za to nestydí. Často lidi provokuje svými vyzývavými fotkami na sociálních sítích. Nyní si na vycházku vzala jen obyčejné tílko, pod nějž si jaksi zapomněla vzít podprsenku. Tohle je opravdu skvostný pohled.

Nela Slováková (27) se proslavila především svou proříznutou pusou v reality show Hotel Paradise. Ona a maximálně ještě Nikol Trojanová (26) se po skončení soutěže dostaly do podvědomí veřejnosti a jako jediným se jim podařilo vcelku zůstat na výsluní. Po ostatních soutěžících neštěkne ani pes.

Blonďatá kráska si ze své výhry nechala udělat silikony a nyní jí k dokonalosti téměř nic neschází. Nela má luxusní postavu a samozřejmě, že se s ní ráda pyšní. Její sociální sítě jsou plné žhavých fotek, které fanoušci milují.

Před nějakou dobou dala na svůj Instagram pěkně provokativní video. Jsou na něm vidět jenom její prsa a Nela celou situaci vtipně komentuje: „To je zvláštní, že mi dneska nikdo nekouká do očí.“ A jak by tak mohl, když si tahle rajda zapomněla pod tílko vzít podprsenku a své dvě velké přednosti dávala na odiv kolemjdoucím? Nela zkrátka ví, jak na sebe upoutat pozornost.

Související články

Další články