Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nela Slováková si pořídila nový hrudník?! Její ňadra už nevypadají jako jezevčí ušiska

Nela Slováková si pořídila nový hrudník?Její ňadra už nevypadají jako jezevčí ušiska
Zdroj: Foto Nela Slováková, koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
nová prsa?

Nepříliš úspěšná podnikatelka z Brna a účastnice Hotelu Paradise Nela Slováková (31) vyrazila se svým dlouholetým partnerem Lukášem Kozákem (29) do Mexika na pohádkovou dovolenou. Sotva se Nela oblékla do plavek, lidé na sociální síti začali spekulovat, že je na jejím těle, konkrétněji hrudníku, něco jinak. Roušková nešťastnice bývala v minulosti často kritizována kvůli svým umělým prsům s tím, že vypadají jako psí uši. Nyní ale její hrudník zdobí souměrná a na pohled líbivá prsa. Že by Slováková podstoupila reoperaci nebo další plastiku prsou? 

Nela Slováková nemá za sebou rozhodně nejlepší období svého života. Přes velký průser s obchodováním s rouškami se Nela dostala do řečí v posledním roce snad kvůli úplně všemu. Naposledy se pyšnila spolupracemi, které dávno zanikly.

"Takže bych chtěla všem kejhačům poděkovat za všechny firmy, se kterými mám spolupráci," dmula se pýchou Nela a jmenovala Wolt jako jednu z firem, se kterými má spolupráci. "Vaším sdílením jste mi vydělali na další letenku na další dovolenou nebo další kabelku nebo boty," dodala.

Háček byl ovšem v tom, že v té době firma se Slovákovou žádnou spolupráci neměla. "Platí, že nyní žádnou spolupráci s Nelou Slovákovou nemáme, přerušili jsme ji téměř před rokem," řekl eXtra.cz Jindřich Holiš, jr., marketing manager.

Odlet za sluncem a nová prsa?

Nela Slováková odcestovala se svým partnerem Lukášem Kozákem do Mexika, kde si to velmi oblíbili. Lidem na sociálních sítích neuniklo, že je něco s hrudníkem Nely jinak.

V minulosti byla totiž Slováková kritizována za svá umělá ňadra s tím, že vypadají jako psí ušiska. Nyní ale její bujný dekolt bije do očí a nelze přehlédnout, že je něco jinak.

"Nela má nová prsa? Vypadají nějak moc dobře. Úplně jí tam zmizel ten nevzhledný žlábek," pochvalují Nelu lidé na sociálních sítích.

"Určitě si nechala udělat ňadra. Tohle je úplně o něčem jiném," píše další. Je dokonalý dekolt dílem dobré podprsenky, Photoshopu nebo snad byla na reoperaci?Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy