Web Prask.tv nedávno poslal Českou obchodní inspekci na Veroniku s tím, že nedává účtenky k zakoupenému zboží. Spousta lidí si stěžuje na nepříjemné až arogantní chování a jednání této kadeřnice z Teplic. Dokonce se nepřímo posmívala ženám, které jsou větší a nevypadají jako chodící věšák na oblečení velikosti XXS.

Téhle skutečnosti si všimla také Nela Slováková, a ve Verunčině živém vysílání začala neoblomně psát komentáře a dožadovat se velikosti XXL. Několikrát zdůraznila, že požaduje o zařazení do prodeje také věcí velikosti XXL a větší. Také napsala: „Byla jsem se vyčůrat, vykakat, něco sem poklidila a Kopřivová je pořád tady na Instagram live streamu. Ještě si to nevzdala? Mimochodem, proč ty věci neprodáváš zadarmo?“

Veronika dlouhou dobu tyhle vzkazy a narážky ignorovala a dělala, že ji vůbec žádná Nela nerozhodí. Poté ale dodala: „Nelo, pokud chceš něco XXL, tak já rozstříhám tak 10 svých triček a něco vymyslím.“ Nela ještě dodala: „Verunko, že nehejtuju? Můžeš to těm pitomcům vysvětlit?“ To se najednou Veronika rozzářila, a zřejmě to pobrala tak, že od teď budou s Nelou Slovákovou nejlepší kamarádky.

Kromě Nely ale hodně lidí pokládalo otázky typu jestli vůbec je to oblečení originál, kde ho kupuje, proč nedává účtenky a jak může tvrdit, že je to e-shop když vlastní zatím jenom stránku na Facebooku. Veronika se chvílemi ztrácela v odpovědích a tvrdila, že dodavatele má v Evropě a následně posílá objednané zboží z USA do Česka a na Slovensko. Přeci nebudete nakupovat zboží v EU abyste ho převezli do USA a následně znovu odeslali do EU, nebo je tady něco špatně?