Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nela Slováková se vrací ke smrti Matthewa Perryho: Za tvrdý hejt požaduje omluvu. Je mi z vás zle, vzkazuje

Nela Slováková vynesla peříčkový model.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
VYJÁDŘENÍ

Nela Slováková čeká na omluvné zprávy. Influencerka se před nedávnem vyjádřila k úmrtí herce Matthewa Perryho alias Chandlera Binga z Přátel, za což schytala tvrdou kritiku. Učinila tak totiž poměrně necitlivě a také předem určila příčinu smrti. Jak se ale ukázalo, podle výsledků pitvy měla Nela v něčem pravdu. Nyní se na svých sociálních sítích domáhá omluvy. 

Influencerka Nela Slováková je některými svými názory pověstná. Jak jsme již psali, před nedávnem se vyjádřila ke smrti Matthewa Perryho, poté ale příspěvek smazala, protože za svá slova sklidila od lidí obrovskou kritiku. Důvodem byl fakt, že influencerka stanovila sama příčinu smrti, navíc zesnulého herce nazvala slabochem a sobcem. V té době se smrt Perryho teprve vyšetřovala.

Slováková se vyjádřila necitlivě

"Všechny věci se v životě dají řešit. Závislosti, užívání léků apod. Jen slaboši je řešit neumějí, nebo nechtějí. Proto ani nevím, jestli mi to je líto, že se opilý utopil ve vířivce. Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru," napsala Slováková na své sociální sítě. Toto tvrzení fanoušky pobouřilo, a to především pro podle mnohých necitlivý způsob, jakým influencerka svůj dojem podala.

Nyní se smrt oblíbeného herce již vyjasnila, Perry zemřel po požití ketaminu, který se využívá jako anestetikum. Influencerka se tedy rozhodla požadovat omluvu s tím, že podle jejího názoru byla kritika na její jméno velkou chybou, protože nyní se ukázalo, že měla pravdu. Některé fanoušky se kráska rozhodla dokonce urazit.

Slováková požaduje omluvu

"Ano, já jsem vždycky ta nejhorší. Protože jako jediná nejsem ovce a vždycky řeknu, co si myslím. Závislosti na čemkoli jsou hnus. Doufám, že se mi teď polovina super bulvárních plátků omluví. Včetně některých moderátorů v rádiu. Je mi z některých lidí opravdu zle," vzkázala Nela svým fanouškům. Influencerčin názor sdílela opět řada lidí, kteří upozorňují na to, že Slováková nejspíš nepochopila důvod kritiky, kterým bylo "její necitlivé chování a arogance".

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy