Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková se svlékla donaha a ukázala žhavý zadeček: Lidé ji téměř lynčují, proboha proč?

Proč v lidech vzbuzuje takovou nenávist?
Zdroj: instagram
+ Dalších 47 fotografií
Nela Slováková (27) se rozhodla pořádně si odpočinout od své práce a všech závazků, a proto vyrazila se svou kamarádkou Nikol Trojanovou (27), se kterou se seznámila při natáčení reality show Hotel Paradise, na wellness pobyt. No a samozřejmě, že by to nebyla Nela, kdyby si neodpustila poslat svým fanouškům alespoň jedno pořádně provokativní foto. Někteří to ale nepobrali a začali na blondýnku naprosto nesmyslně útočit.

Majitelka jednoho z nejžhavějších tělíček v Česku, Nela Slováková (27), se proslavila pomocí jedné reality show Hotel Paradise a od té doby ji sledují a podporují tisíce fanoušků, pro které je velkou inspirací.

Zdatná podnikatelka, která má svůj butik s plavkami, se nejspíše rozhodla, že už těch povinností a práce bylo mnoho, a tak vyrazila se svojí neméně půvabnou kamarádkou Nikol Trojanovou (27) na odpočinkový pobyt.

Nela je stará provokatérka, a tak si neodpustila postnout na sociálních sítích zcela nahou fotku, kde jí je vidět akorát dokonalý zadeček. Snímek vypadá opravdu perfektně a kupodivu nepůsobí ani nijak vulgárně.

Jenomže někteří fanoušci Nely si nevidí do pusy a kritizovat ji budou vždy a za vše. Za fotku, nad kterou tisíce chlapů slintá, pohlednou blondýnku na Instagramu v komentářích pěkně sjeli. „Ta tanga sis teda mohla nechat,“ zní jeden uštěpačný komentář a za ním je hned další: „Mají o tebe chlapi zájem, když už vše ukážeš na netu?“

Nela je ale rázná baba a s takovými pitomci si jistě poradí.

Související články

Další články