Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nela Slováková se svlékla a ukázala obličej bez make-upu: Tohle by nikdo nečekal!

Co říkáte?
+ Dalších 58 fotografií
Brněnská kráska a bývalá účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) překvapila a zároveň šokovala všechny hatery! Ukázala se totiž taková, jaká přirozeně je, bez make-upu a jiných úprav. Z toho se vám podlomí kolena...

Nela Slováková (28) je osobnost kterou lidé buď zcela zbožňují, nebo nenávidí. Posledně na ni dokonce poslali kontrolu z České obchodní inspekce, jelikož si zákaznice údajně měly stěžovat na porušování zákona v její provozovně, konkrétně na nepřikládání účtenek k objednávkám.

Celá kauza se ale nakonec vyřešila a Nela opět ukázala, že ji nějaká pomluva a závist nepoloží. Teď ale nepřející hatery vytočila úplně doběla! Na svém profilu se ukázala po ránu zcela nenalíčená a přirozená a ke všemu jí to opravdu seklo!

Nela má tvář téměř dokonalou, a tak si své štiplavé narážky mohli hateři strčit za klobouk. Pokud se ale Nela rozhodne nalíčit, preferuje značku Pola Cosmetics, která je jemná a šetrná k její pleti.

Jen pár dnů nato je vytočila ještě víc! Ukázala se nahá, ručníkem pouze zahalila partie, které není vhodné na Instagramu z důvodu blokace ukazovat. A výsledek? Ať Nela dělá, co dělá a jí, jak chce a v kolik chce, pořád má jeden z nejhezčích zadků v Česku!

Mohlo by vás zajímat

Další články