Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nela Slováková se svléká, kudy chodí: Tentokrát provokuje žhavou fotkou ze sprchy

Nela Slováková se svléká, kudy chodí: Tentokrát provokuje žhavou fotkou ze sprchy
Zdroj: Archiv Nela Slováková / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
INSTAGRAM
Influencerka a kontroverzní podnikatelka Nela Slováková se na sociálních sítích pochlubila další nahou fotkou. Někdejší účastnice populární show Hotel Paradise sdílela fotku z mexického výletu a apeluje na sledující, aby ji sledoval jen ten, koho zajímá.

Kontroverzní Nela Slováková (30), která bývá v médiích označována za majitelku nejkrásnějšího pozadí, na svém Instagramu sdílela fotografii z exotické krajiny, kde odvázaně stojí pod tekoucí sprchou a v dálce je vidět nádherně modré moře. V popisku se Nela raduje ze svých fanoušků, pro které uspořádala živé vysílání. "Včera jsem při odpovídání na vaše otázky jasně viděla, co vás baví a byla jsem tady na Instagramu po dlouhé době opravdu šťastná." Nela si pochvaluje, že se jí na streamu nikdo nedotazoval na, dle jejího názoru, přihlouplé otázky.

Influencerka a podnikatelka uvádí, že nechce, aby ji sledoval někdo, komu není sympatická nebo ho dokonce rozčiluje. "Sledujme navzájem lidi, kteří nás baví nebo inspirují," apeluje Nela.

"Člověk má být sám sebou. A já si myslím, že jste. A odpovídat fandům, či odpůrcům, musí být vždy oříšek. Takže před tímto rozhodnutím klobouček dolů," komentuje jeden z fanoušků. Další ze sledujících píše: "Nelo, možná to bylo tím, že konečně i ty jsi po dlouhé době byla otevřená a milá." A hned k tomu dodává. "Já tě ráda sleduji, ale v poslední době už zde bylo moc placených spoluprací a nebo vyjádření k tomu, co kdo kde říká nebo sdílí," komentující následně vyzývá Nelu, aby se vykašlala na kritiku – že ten, kdo ji rád sleduje a nemá v hlavě prázdno, žádné Neliny obhajoby nepotřebuje. Najdou se ale i ti, kdo mají kousavé otázky. "Nelo, tam není covid?" táže se jeden takový pod fotografií z exotické krajiny.

Související články

Další články