Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Nela Slováková se směje hejtu kvůli dezinfekci za 500: Nadávejte, koupím si další kabelku

Nela Slováková se směje hejtu kvůli dezinfekci za 500: Nadávejte, koupím si další kabelku
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE
Brněnská influencerka a podnikatelka Nela Slováková (30) zareagovala na ostrou kritiku lidí, kteří jí vyčítají, že má údajně zneužívat strachu veřejnosti z koronaviru a prodávat dezinfekční gely za vyšší cenu, než je obvyklá. Co jim vzkázala?

Drahota

Na svém e-shopu Nela Slováková prodává 100 ml dezinfekčního gelu za pět set korun a některým to připadá moc, protože když nebyla krize, daly se sehnat i za pár desetikorun, i když ne v bio a podobné kvalitě a od lokálních výrobců. Takovým argumentům se ale brněnská rodačka jen směje.

Více o kritice Nely Slovákové čtěte zde

Výdaje

„Chytří lidé, kteří umí počítat, pochopí, že nejde o žádný obchod s lidským strachem. Hlupáci budou vždy nadávat. Zapomínají na to, že je to import až z Maroka, neumí si spočítat, jaké jsou s tím náklady. Jen zorganizovat to mě už stálo milion korun. Platí se doprava, ta vyšla na devadesát tisíc, clo, DPH, musíme mít v pořádku všechny právní věci, certifikáty a podobně,“ řekla eXtra.cz Nela Slováková (30).

„Navíc je to bio kvalita a gel je i s aloe vera. Neříkám, že na tom vůbec nic nevydělám, ale něco věnujeme i do brněnské nemocnice. Představa, že něco někdo koupí za korunu a prodá za pětistovku, je scestná. Když jsem se dívala na e-shopy, gely jsou buď vyprodané, a když už je mají skladem, tak stojí i čtyři sta padesát korun. U mě je nejdražší dezinfekční gel zhruba za pět set s DPH. Cena je úměrná trhu, není vůbec přehnaná,“ trvá na svém Nela.

VŠE O KORONAVIRU V ČR ČTĚTE ZDE

Nákupní cena

„Stálo mě to hodně času, přítele Lukáše taky. Ještě tu to zboží není, bůhví, jestli nezavřou hranice. Je s tím strašně moc starostí. Naštěstí jen za jeden den i přes ty hejty se z necelých deseti tisíc kusů prodaly už dva tisíce. Ať jdou někam. Za ten jejich hejt si koupím další kabelku,“ popichuje kritiky.

Myslíte si, že Nela jen zaplňuje díru na trhu za přiměřenou odměnu, nebo jde podle vás opravdu o nemorální obchod s lidským strachem?

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy