Výherkyně reality show Hotel Paradise Nela Slováková (23) se pěkně rozčilovala, když eXtra.cz zveřejnilo její skandální pornofotky, které do oběhu údajně pustil hacker, co se jí měl nabourat do emailu. Ta historka je trochu zamotanější, tak pokud ji chcete rozluštit a udělat si svůj obrázek, přečtěte si o ní zde!

Nicméně i nadále Nela využívá svých silikonových předností a ráda se s nimi pochlubí. Na jedné přehlídce vystřídala několik kousků spodního prádla a přestože není žádná erudovaná modelka, přítomní pánové na ní mohli oči nechat.

Slováková se po tom, co shrábla výhru, kterou jí upřímně nikdo z ostatních kolegů reality show nepřál, odstěhovala z Brna do Prahy, kde se dostala jako reportérka do Top Star magazínu. O místo Nela tolik usilovala, že byla k novinářům skoupá na slovo, jen aby ji nepostihl osud jako jiné její kolegyně, které měly tu čest poznat, jaké prostředí v tomto pořadu mezi reportérkami vládne.

Podívejte se do naší galerie, kde uvidíte Nelu Slovákovou mnohem zahalenější, zato ale můžete nechat rozehrát vaši fantazii!