Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nela Slováková se navážela do Evy F., které hrozí rakovina: Teď se kaje

Nela Slováková bere zpátečku a kaje se před Evou Feuereislovou: Myslela jsem to upřímně
Zdroj: Se souhlasem Eva Feuereislová / profimedia
+ Další 2 fotografie
Eva vs Nela

Podnikatelka a influencerka Nela Slováková (31) se nevybíravě pustila do reality show hvězdičky Evy Feuereislové (30), které kvůli odkládání reoperace hrozí rakovina prsu. Ještě minulý týden si Nela neodpustila na adresu Evy ironické poznámky, ale nyní bere zpátečku a kaje se.

Reality show hvězda Eva Feuereislová se před časem redakci eXtra.cz svěřila s tím, že dlouhodobě odkládala reopareaci ňader a dostala trochu vyhubováno od lékařů.

" Na reoperaci jsem ještě nebyla, ale byla jsem už na konzultaci. Pan doktor mi vynadal, že jsem nepřišla už dřív, protože mi hrozí velké riziko lymfomu. Mohla bych mít z toho rakovinu prsu. Implantát mi kouká ven, protože je tam, kde být nemá," řekla v rozhovoru.

Jejího problému si všimla brněnská podnikatelka Nela Slováková a do Evy si nevybíravě rýpla.

" Ahoj Evi, ať ti dobře dopadne operace prsíček. Říká se tomu karma. Ta pracuje sama. Já se ani nemusela tak zoufale snažit tě ponižovat jako ty mě. Pevné zdravíčko a všechno dobré," stálo ve zprávě, kterou influencerka Nela Slováková poslala české královně plastik.

Nela Slováková: Nejdřív ironie, teď se kaje

Eva takovou odezvu od nikoho rozhodně nečekala, a už vůbec ne od Nely Slovákové, se kterou se dvakrát nemusí, a její ironická slova si vzala osobně.

Jenže Nele se patrně její chování rozleželo v hlavě a Evě napsala další zprávu, ve které se kaje a slibuje, že zpráva nebyla myšlena ironicky.

"Evo, kdysi jsi mi psala o plavky, myslím, že jsme spolu v podstatě ani nikdy neměly žádný problém, pokud ses nezačala plést do roušek," uvádí na začátku dlouhé zprávy adresované Evě.

"Pokud sis myslela, že přání toho, ať ti vše dobře dopadne a máš se pěkně, bylo neupřímné, tak to píšu znovu, protože jsem to myslela opravdu upřímně a bez jakékoli arogance a ironie. Pokud jsem se někdy chovala k někomu špatně, tak asi ano, karma mi to vrátila a poučila mě. Ráda s tebou někdy sednu na kafe," dodala.

Ze zpráv Nely Slovákové je poznat, že bere zpátečku a byla by ráda, kdyby obě zakopaly válečnou sekeru. Podle slov Evy ale k něčemu takového nedojde, protože si o Nele myslí své. Jak přestřelka mezi kráskami z reality show nakonec dopadne?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy