Nela Slováková se před několika lety proslavila účastí v soutěži Hotel Paradise, kterou nakonec i vyhrála. Blonďatá kráska velmi ráda provokuje odvážnými fotkami, a to některé dívky nemohou vydýchat. A to není všechno. Nela dává často na obdiv, že žije opravdu v luxusu, a když začne rozhazovat, tak jí je úplně jedno, kolik utratí.

Nedávno se však spekulovalo o jejím údajném rozchodu s bohatým podnikatelem Martinem. Nela sice dlouho mlžila, ale nakonec polevila a přiznala se.

Majitelka jednoho z nejluxusnějších tělíček velmi často jezdí na luxusní dovolené. Nyní se opaluje s pohledným hokejistou Lukášem Kozákem. Fešný hráč, který je mladší o dva roky měl dokonce poměr i se známou slovenskou moderátorkou Alexandrou Orviskou.

Slováková ukázala romantické snímky na svém instagramovém profilu, kde byl i záhadný nový muž. Na sociální síť zveřejnila pokrm, který spolu dvojice jedla. Nechyběla ani romantická gesta. V ten samý okamžik však hokejista přidal podobný příspěvek, jen z jiného úhlu. Je vidět, že letní dovolená s hokejistou Lukášem Nele opravdu svědčí.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak z jejího instagramového účtu doslova sálá láska.