Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nela Slováková se ke svému zkrachovalému příteli nevrátí: Čas tráví s pohledným hokejistou

Nela a její nový přítel?
+ Dalších 58 fotografií
Hříšná vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková (28) už není sama. Dlouho dobu se snažila držet pod pokličkou, že její vztah s movitým přítelem Martinem skončil. Nyní však vyšla s pravdou ven. Okouzlující blondýnka nezahálí a momentálně si užívá luxusní dovolenou s novým přítelem. Co je to za fešáka po jejím boku?

Nela Slováková se před několika lety proslavila účastí v soutěži Hotel Paradise, kterou nakonec i vyhrála. Blonďatá kráska velmi ráda provokuje odvážnými fotkami, a to některé dívky nemohou vydýchat. A to není všechno. Nela dává často na obdiv, že žije opravdu v luxusu, a když začne rozhazovat, tak jí je úplně jedno, kolik utratí.

Nedávno se však spekulovalo o jejím údajném rozchodu s bohatým podnikatelem Martinem. Nela sice dlouho mlžila, ale nakonec polevila a přiznala se.

Majitelka jednoho z nejluxusnějších tělíček velmi často jezdí na luxusní dovolené. Nyní se opaluje s pohledným hokejistou Lukášem Kozákem. Fešný hráč, který je mladší o dva roky měl dokonce poměr i se známou slovenskou moderátorkou Alexandrou Orviskou.

Slováková ukázala romantické snímky na svém instagramovém profilu, kde byl i záhadný nový muž. Na sociální síť zveřejnila pokrm, který spolu dvojice jedla. Nechyběla ani romantická gesta. V ten samý okamžik však hokejista přidal podobný příspěvek, jen z jiného úhlu. Je vidět, že letní dovolená s hokejistou Lukášem Nele opravdu svědčí.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak z jejího instagramového účtu doslova sálá láska.

Mohlo by vás zajímat

Další články