Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nela Slováková se chlubí maminkou. Má luxusnější postavičku než dcera!

Zdroj: Nela Slováková
+ Další 4 fotografie
Geny
Nejdiskutovanější podnikatelka a výherkyně reality show Hotel Paradise Nela Slováková (30) vyrazila na dovolenou do Mexika. Tentokrát ale neletěla čerpat energii ze sluníčka a moře se svým partnerem Lukášem, ale na pohádkovou dovolenou vzala svoji maminku. Na sociálních sítích se maminkou záhy pochlubila a lidé se shodují na tom, že maminka vypadá snad ještě lépe než její vlastní dcera.

Nela Slováková (30) se téměř rok od vypuknutí pandemie koronaviru neustále potácí s nějakými problémy. Proto není divu, že již několikrát prchla z Česka na pohádkovou dovolenou, kde si užívala klid a alespoň na chvíli se jí podařilo utéct od všech problémů.

Tentokrát si vyrazila na dovolenou za mořem a sluníčkem do Mexika, ale společnost jí nedělal přítel Lukáš, ale maminka Jana. Nela už v minulosti několikrát ukázala maminku, která ji většinou doprovází na větší akce a společenské události.

Nela sdílela snímek od moře s maminkou v téměř totožných plavkách a lidé se shodují v komentářích na tom, že má vypracovanější postavu než její vlastní dcera. „Vidím tu víc komentářů právě na mámu a asi to je fakt, že máma v tomto případě vypadá lépe než dcera,“ rýpli si lidé do Nely.

„Mamka má vypracovanější postavu. Všimli jste si toho také? Vypadá úžasně,“ píše další. Co myslíte vy? Která z dam se vám líbí více?

Související články

Další články