Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nela Slováková schytala na sítích módní průplesk: Krátké nožky a ještě zářez, smějí se lidé

Nela Slováková to schytala: Krátké nožky a ještě zářez, smějí se
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
nevkus?!

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (31) si po delší době vyrazila do společnosti se svým dlouholetým partnerem Lukášem Kozákem (29), nazývaným též jako "Pusi". U Nely jsou lidé zvyklí na to, že má ráda extravaganci, ale většinou to úplně nevychytá a vypadá spíš nevkusně. Jinak tomu nebylo ani na čtvrtých narozeninách kasina nedaleko Prahy. 

Účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková je známá především díky problémům s rouškami, vystavováním svého těla a extravagantním módním stylem.

I přesto, že brněnská hvězda má občas v módě světlé chvíle, většinou převažují stále ještě ty horší. Oslava čtvrtých narozenin kasina nedaleko Prahy, nebyla výjimkou.

Pravdou je, že Nela má skutečně perfektní postavu a dovolit si může ledasco. Problém je v tom, že kde není vkus, ani dokonalá postava nepomůže.

Malé nožičky a ještě zářez!

Nela chtěla pravděpodobně působit jako femme fatale, ale výsledek se minul účinkem. Její šedý overal doplněný černým kloboukem a ledvinkou sklidil kritiku hlavně u lidí na sociálních sítích.

"Chudák malá. Krátké nožičky a ještě zářez," smějí se podnikatelce lidé v komentářích. "Nela vypadá jak ze seriálu Návštěvníci. Nebo mi taky připomíná nohatého mimozemšťana," utahují si další.

A co myslíte vy? Líbí se vám večírkový outfit influencerky Nely Slovákové a hokejisty Lukáše Kozáka?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy