Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nela Slováková schovala „jezevčí ouška“ a vystrčila zadek: Vypadáš, jako bys odkojila 5 dětí, smějí se lidé

Zdroj: Nela Slováková archiv
+ Dalších 9 fotografií
silikony
Nela Slováková zajímá lidi hned z několika důvodů. Jedním jsou ustavičně kritizovaná ňadra, poté zadek a následně skandál s rouškami. Ještě donedávna se muselo Nele nechat, že uměla svoje hejtry pěkně odpálkovat a i přes její aroganci si našla nemálo příznivců. Momentálně jsme ale svědky toho, jak se Nela Slováková snaží najít nové dno, a to převážně v komunikaci se svými "fanoušky".

Nela Slováková (30) nejdříve na sociálních sítích všechny své fanoušky nabádala k tomu, aby během pandemie koronaviru byli na sebe co nejvíce opatrní a snažili se dodržovat všechna hygienická nařízení. Následně však údajně sama odcestovala na prosluněnou dovolenou na Maledivy.

Hvězdička reality show Hotel Paradise má jednu z nejhezčích postav ze všech céčkový celebrit v Česku. V poslední době se ale terčem kritiky stala ňadra Nely Slovákové.

„Vypadáš, jako bys odkojila tak pět dětí,“ začali si z Nely utahovat lidé na Facebooku. „Dřív to bylo docela věcný, že měla všechny hejtry v prdeli a nebála se je tam i poslat.. teď už je to vrchol trapnosti a ubohosti…unfollow a řekla bych, že tím, jak debilně se chová, přijde o většinu příčetných sledujících, který nebaví ta její wanna be dokonalost a ješitný storíčka s neustálým obhajováním a vychvalováním sebe sama a svých záměrů,“ rozohnila se další z komentujících.

Nela se ale nenechala jen tak odbýt a všem, kteří její prsa zkritizovali, chtěla poslat drsný vzkaz, který ale v konečném znění působil jako hysterický výlev. „Na dobré ráno a zkažený den všem ‚laskavým ženám‘, které mají starost o má krásná prsíčka. ‚Vy jste tak hodné‘, ‚Ženy sobě se říká, že ano?‘ A ano! Uhodli jste správně, momentálně je arogance na scéně, za všechny ty nechutné bezdůvodné komentáře. Těším se na další, až budu z ráje blokovat. Tak tady, holky, ukažte doma partnerům,“ napsala zpupně Nela a následně se rozhodla, že lepší bude, když bude ukazovat jen zadní část svého těla, která je nutno uznat skutečně povedená.

Související články

Další články