Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nela Slováková přiznala: Od deseti let sním o manželství s boháčem

+ Dalších 6 fotografií
Už jako pískle si vysnila, že jednou povede život, kdy nebude mít starost s penězi. Nela Slováková (29) to přiznala v našem exkluzivním rozhovoru pro pořad Extra Host, v němž moderátorce Evě Decastelo (41) prozradila i to, jak moc je bohatá a další pikantnosti.

Už odmala bylo jasné, že Nelinka nebude málo náročnou dívenkou. Zatímco malí kamarádi toužili být například popeláři, ona sama si snila o cestování.

„Letuškou jsem chtěla být asi v pěti nebo šesti ve školce, když jsme měli každý říci vysněné povolání. Dnes už bych nechtěla,“ přiznala nám Nela Slováková (29).

„A v deseti jsem chtěla být ženou bohatého muže,“ prozradila bez okolků.

Jak dívka, která se brání nálepce zlatokopky, naložila s výhrou z Hotelu Paradise Proč dává před Čechy přednost Slovákům? Kolik jí firmy platí za reklamu na Instagramu? Proč si se současným partnerem vyká a jak nekompromisně hovoří o tom předchozím? Co všechno jí musí přítel platit a jaký kuriózní dárek od ní dostal? Kdo by si podle ní zasloužil „zprava, zleva dělo, kopačku“? Kdy se sama před sebou zastyděla? Co Evě Decastelo (41) přiznala o tom, kvůli čemu pláče a proč nechce děti?

To vše se dozvíte v dalším pořadu Extra Host, který přineseme ve čtvrtek 31. října v 19 hodin!

Můžete si také pustit předchozí díly s Michalem Vieweghem a Tonyou Graves.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy