Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nela Slováková poprvé přiznala, kolik vydělává na Instagramu a také, proč rozhodně nechce děti!

Nela umí žít.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 52 fotografií
Blogerka redakce eXtra.cz Nela Slováková umí žít a umí vydělávat. Nyní přiznala, kolik jí vydělává Instagram. A miminko rozhodně nechce, je to brzda v kariéře.

Nela Slováková si umí užívat luxusní dovolené a výlety a ještě na tom vydělává. Na Instagramu ji sleduje 240 tisíc lidí a to je hodně. Takové množství fanoušků umí generovat obrovské množství financí.

Mnoho holek a dámiček by chtělo být jako ona. Ale to nejde. Každá na to prostě nemá.

„Vydělám si Instagramem nemalé částky. Pohybuje se to v tisícovkách eur. Mé příjmy jsou podle mého hlavně díky jménu Nela Slováková,“ uvedla Nelinka pro odzadu.starti­tup.sk.

Je v balíku a ještě rozhodně nekončí. Bude dál pokračovat v kariéře. A miminko? To také neplánuje.

„Jednoduše mě to už od malička neláká. Jsem kariéristka. Chci vydělávat peníze, cestovat, poznávat. Ano, jde to i s děťátkem, ale už to není tak ‚v pohodě‘ a já jsem trošku pohodlná. Miluji se vyspat a mít svůj klid. Spousta žen nemá děti a není to žádná moje povinnost. Buď to jednou přijde, nebo nepřijde,“ dodala sebevědomá blogerka redakce eXtra.cz.

Související články

Další články