Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková pomáhá: Nemocné šestileté Lucince věnuje ze svého 10 000 Kč

Celebritami oblíbené thajské masáže v centru Brna slavily sedmé narozeniny a událost to byla významná nejen díky účasti české smetánky, ale především kvůli skvělým módním návrhářům, kteří zde předvedli svou práci. Navíc šel výtěžek benefice na konto malé Lucinky, která byla před šesti lety poškozena v nemocnici. Holčička přítomné tváře showbyznysu natolik dojala, že neváhaly sáhnout ani do vlastní kapsy.

Tawan slaví narozeniny

Thajské masáže Tawan Brno fungují už sedm let, proto bylo načase to pořádně oslavit. Nejenže program byl velkolepý a zábava skvělá, ale došlo i na dojemné okamžiky. Celý večer pohotově moderovala ostřílená Eva Decastelo, takže nebyl čas se nudit.

Tomáš Motal – manažer Tawanu, team Dnes Pomáhám, Petra Pachlová, Lukáš a Pavel Seklin spolu s Lucinkou.

Realizační tým s Lucinkou

Na velkolepé párty v překrásných prostorách Barceló Brno Palace se sešli samí talentovaní módní návrháři, aby předvedli svou tvorbu na pohledných modelkách. Vidět jste tak mohli nejnovější kolekci Miroslava Michaela Knota, Gábiny Páralové, SALONUč4, Aleše Báry a chybět nemohly ani Neonky by Nela Slováková a salon Eccitante.

Houslista Michael Hejč doprovázel módní přehlídku Aleny Presnajderové.

Hudební program

V průběhu galavečera zazpívala Leona Gyöngyösi a hosté si mohli užít i duet Moniky Bagárové s její sestrou Natálií. Některé módní přehlídky doprovázel také talentovaný houslista Michal Hejč. Na akci nechyběli ani kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin.

Lukáš a Pavel Seklin při kouzlení s Monikou Bagárovou.

Vrchol večera

Vrcholem slavnostní benefice bylo odevzdání šeku postižené Lucince, která byla před šesti lety poškozena v nemocnici. Šek na částku 70 500 Kč jí předala zakladatelka dobročinného spolku Dnes pomáhám Petra Pachlová. Poté se přidal salon Eccitante, který Lucce daroval šek na nákup oblečení v hodnotě 20 000 Kč a nakonec své dobré já ukázala i Nela Slováková, která rodině přislíbila úhradu čehokoliv potřebného v hodnotě 10 000 Kč.

Související články

Další články