Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nela Slováková pod palbou kritiky známých osobností: Chce se mi z tebe zvracet, vzkázala Veronika Arichteva

Nela Slováková pod palbou kritiky známých osobností: Chce se mi z tebe zvracet, vzkázala Veronika Arichteva
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
koronavirus
Nela Slováková (30) je už déle než týden pod palbou kritiky a neskutečným tlakem. Kvůli nedostatku roušek a hygienických pomůcek v Česku se rozhodla, že bude na svém e-shopu toto zboží nabízet. Patrně ale nečekala s tak velkým náporem objednávek, který se jí v současné době nedaří zvládnout. Na paškál si brněnskou podnikatelku vzaly i známé české osobnosti, kterým se nelíbí, co účastnice Hotelu Paradise momentálně předvádí.

Brněnská podnikatelka a účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková (30) zažívá snad nejhorší chvíle ve své kariéře. Ona sama říká, že její záměr byl jasný. Pomoct České republice s nedostatkem roušek a dalších hygienických potřeb tím, že je zařadí mezi sortiment do svého e-shopu.

Během pár hodin se na Nelu sesypalo tisíce objednávek, které blonďatá podnikatelka přestala zvládat. Pod náporem se jí začal hroutit web a přidaly se další problémy, které vygradovaly ve stovky nespokojených zpráv, reklamací a také založení profilů na sociálních sítích, které se zabývají současnou situací kolem Nely.

Jedním z takových je i profil s názvem Hrabonela Hlena Lichvářová, který sbírá veškeré informace od nespokojených zákaznic a také se jim snaží pomoci ve svízelné situaci. Přesto vzniká spousta dalších skupin, kde se soustřeďují hlavně poškození nakupující.

Chování Nely nenechalo chladnými ani známé osobnosti

Podivných věcí kolem podnikatelky Nely Slovákové je víc než dost a kromě nespokojených zákazníků, kteří se dožadují buď vrácení peněz, nebo dodání zboží, se na adresu Slovákové začaly vyjadřovat známé české osobnosti.

Své k tomu řekl i italský zpěvák a hřebec Domenico Martucci (43), který u Nely Slovákové nakoupil roušky pro svoji rodinu a zaměstnance a nyní se cítí podvedený. "I já jsem objednal na těchto stránkách roušky pro maminku, manželku (která má vážné problémy s astmatem) i pro mé zaměstnance už před 10 dny, protože jinde jsem je nemohl sehnat. Byly úplně nedostupné.

Zatím žádné roušky jsem nedostal, a dokonce ani potvrzení, že jsem zaplatil. V době, kdy se mnoho lidí nyní snaží pomáhat tím, že šijí roušky zdarma, mi toto chování přijde více než nechutné, takže všechny bych rád upozornil, aby neudělali stejnou chybu jako já a dali ruce pryč od takového člověka, co si hraje se zdravím např. onkologických pacientů (tvrdila, že je stejně ochranná jako FFP3), s penězi maminek na mateřské dovolené...," napsal rozhořčeně na svůj profil a nebyl jediný.

Své k podnikání Nely Slovákové s rouškami a dezinfekčními gely řekla i herečka Veronika Arichteva. "Ano, stovky lidí šijí roušky od rána do noci a dávají je tam, kde jsou nejvíce potřeba. A tahle pindulína je prodává. Stejně jako gely na ruce. Nemám slov, chce se mi z tebe zvracet. A ne proto, že jsem teď sežrala špekáček," napsala naštvaně na Instagram herečka.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy