Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Nela Slováková po náročné operaci! Víme, co si nechala přešít tentokrát!

Nela je kus ženské!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková má za sebou náročnou operaci. Chce být dokonalá, tak šla na opravu jedné části svého těla. Tipnete si, co si Nela nechala přešít tentokrát?

Brněnská zpravodajka webu eXtra.cz Nela Slováková se rozhodla, že si nechá opravit nosánek, a svěřila se do rukou plastického chirurga MUDr. Lukáše Frajera, který jí v minulosti už zvětšoval prsa.

„Se svým nosem jsem spokojená, až na jeho špičku, kterou jsem bohužel zdědila po taťkovi. Když se usměju, mám pocit, že z profilu můj nos vypadá jako ten Pinocchiův,“ vysvětluje Nela důvody, proč se rozhodla nechat si špičku svého nosu upravit.

Plastický chirurg Lukáš Frajer z Perfect Clinic upřesňuje její problém z lékařského pohledu: „Nela má kosmetickou vadu v oblasti špičky nosu. Chrupavky jsou větší, nesprávně tvarované, a i když se jedná jen o špičku, stačí to k vytvoření dojmu objemného bramborovitého nosu vzhledem k ostatním partiím obličeje. Řešením je operace tzv. měkkého nosu. Výsledkem je pak subtilnější symetrický nos, který poměrově sedí k obličeji, zjemní ho a zženští.“

Víme, že Nelince na vzezření velmi záleží a investuje do něj. „Neživím se profesionálním modelingem nebo focením. Tudíž si troufám říct, že do svého těla investuji čistě z vlastní nespokojenosti. Možná bych spíš řekla, že bych jen chtěla, aby věci, se kterými nejsem spokojená, byly lepší a dokonalejší. Teď mi překážel jen můj nos. Nejsem zastáncem přehnaných plastických operací, ale pokud je člověk na svém těle s čímkoliv nespokojený, nevidím jediný důvod, proč by neměl jít na plastickou operaci či úpravu. Doktor Frajer mi stvořil opravdu krásná prsa, proto když jsem se rozhodla pro operaci nosu, ani mě nenapadlo, že bych šla k někomu jinému. Změny v obličeji jsem se bála. Strašně. Podstoupila jsem zvětšení prsou, ale přece jen – prsa může žena v případě nepovedené operace schovat. Nos je dominantou obličeje. Ten neschovám, nezakryju, prostě tam bude, i když by měl být (nedejbože) nepovedený. Odhodlávala jsem se ale k operaci nosu už minimálně rok, teď do toho prostě už jdu a nenechám se odradit a věřím jen v dobrý výsledek.“

Nelo, určitě to bude v pořádku a nosánek budeš zase moci mít pěkně nahoru!

Související články

Další články