Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nela Slováková opět provokuje: Vystavila se nahá a mlží ohledně těhotenství

Nela Slováková se chlubí postavou.
Zdroj: Se souhlasem N. Slovákové
+ Dalších 19 fotografií
Těhotenství?

Influencerka Nela Slováková (29) si nedá pokoj. Opět ukázala svou postavu ve velmi odvážné póze, kdy si prsa zakrývala jen rukou. Kromě toho navíc přidala na Instagram video, na němž si dělala legraci z toho, kolik toho sní. Zároveň ukázala i své zvětšené břicho, ovšem těhotenství zatím nepotvrdila.

Podnikatelka a influencerka Nela Slováková si stále užívá dovolenou v prosluněném Chorvatsku. A na své fanoušky na sociálních sítích také nezapomíná, jelikož je neustále zásobuje dráždivými snímky, na nichž si zakrývá jen to nejnutnější.

Nela s těhotenským bříškem

Kromě odvážných fotografií však Nela také dokázala, že si ze sebe umí udělat legraci. Přidala totiž video, v němž ukázala, kolik je toho schopna spořádat. „Těhotná snídaně. Nejhorší na tom je, že já to fakt sežeru skoro všechno,” napsala k videu. Na jednom záběru bylo totiž vidět její bříško a opravdu to vypadalo, jako kdyby byla těhotná. Zda je v očekávání, nebo ne, to si však Slováková s partnerem nechávají pro sebe.

Provokací se nebojí

Brněnská influencerka Nela se šokovat nebojí. To ostatně předvedla i na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kam vynesla jedny z nejodvážnějších šatů celé slavnostní události, jak již redakce eXtra.cz informovala. „Nely, jsi krásná baba, ale tyto šaty se na festival teda vůbec nehodí, jsou moc laciné,“ shodla se v názoru značná skupina lidí.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy