Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nela Slováková opět provokuje: Svůj LUXUSNÍ ZADEČEK vystavila v luxusním hongkongském hotelu!

Nela má krásný zadeček.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Žije si život jako v pohádce. Všeho má dost a cokoliv si vysní, to v mžiku má. K Vánocům dostala telefon za čtvrt mega a nyní se sluní v Hongkongu. Tam samozřejmě nezapomněla vystavit své luxusní pozadí!

Nela Slováková (26) se nejvíce proslavila svým triumfem v reality show Hotel Paradise. Momentálně si žije život, který by pravděpodobně chtěla žít snad každá žena na světě. Luxus střídá luxus a přitom pro to nemusí hnout ani prstem.

Vánoce u ní doma vypadaly jako svátky u miliardářů. Spousta dárků, a pokud už drobnosti, tak v hodnotě desetitisíců. Holt si umí užívat života plnými doušky a je jasné, že její přítel moc dobře ví, jak jí udělat radost.

Momentálně si Nela užívá v Hongkongu. Ve svém luxusním hotelovém pokoji se snovým výhledem nezapomněla vystavit svoji dokonale vypracovanou prdelku. Právě ta je bezesporu nejkrásnější částí jejího těla…

Související články

Další články