Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nela Slováková opět provokuje: Poukázala na cenu svých prsou a rovnou si je i pochválila

Nela Slováková opět provokuje: Poukázala na cenu svých prsou a rovnou si je i pochválila
Zdroj: Koláž eXtra/ herminapress, Instagram Nela Slováková
+ Dalších 9 fotografií
PROVOKACE

Hvězda Hotelu Paradise, Nela Slováková, je známá provokováním na sociálních sítích. Tentokrát toho využila k lákání nových zákazníků a ukázala přitom opět svůj bujný dekolt a bříško jako z kamene. Influencerka rozhodně ví, čím dráždit muže, a své poprsí si rovnou i vychválila. 

Při propagaci vlastní značky Nela Slováková rozhodně ví, jak a na co své potenciální zákazníky ulovit. V titěrných bikinách a s pevným poprsím ukázala na svých sociálních sítích nový produkt, na jehož cenu poukázala velmi zajímavým způsobem.

Talent pro propagaci

„Co drahého vidíte? Kromě těch krásných prsíček?“ chvástá se kráska. Při pohledu na snímek by si někteří ani onoho kousku nejspíše nevšimli, kdyby na druhé fotografii již kráska neupozornila, o co se doopravdy jedná.

Slováková však neukázala talent pro propagaci poprvé, jak jsme již psali. V létě měla například kráska stejný nápad jako Kim Kardashian. Ke svému příspěvku na spolupráci ohledně luxusních vín si vybrala žhavou polohu s vyšpuleným zadečkem. Spolupráce tě prostě musí bavit,“ napsala Nela. Na fotografii si u bazénu nechávala zadeček polévat šampaňským.


Fanoušci si rýpají

Někteří fanoušci však zřejmě potřebují od bujných křivek krásné blondýnky pauzu. Pod fotografií z dovolené v Dubaji, kde kráska vynosila černé šaty s prostřižky, se strhla lavina kritiky kvůli většímu odhalení. „Příště přijď nahá, rozdíl v tom nebude,“ napsala komentující. „Postava luxusní, jen nechápu, proč se pořád oblékáš tak lacině,“ napsala další. Ovšem Nela přiznala, že své přednosti prostě ráda ukazuje a je to čistě její věc.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy