Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nela Slováková odpálkovala expřítele: Je pro mě vzduch, ale dobře vím, proč to dělá

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
REAKCE
Do ze všech stran kritizované Nely Slovákové (30) se pustil i její bývalý přítel Martin Baláž. Obvinil ji z nevěry během jejich vztahu, z toho, že jí peníze zkazily charakter, kritizuje i jejího současného partnera Lukáše. Brněnská podnikatelka, která nyní bude mít hodně co vysvětlovat úřadům kvůli rouškám a gelům, se do něj na oplátku také pustila.

Kritika

„Pokora a sebereflexe ji zdálky obcházejí a bohužel se jí to vymstilo… Ze začátku ale taková Nela nebyla. Po dvou letech, kdy začala vydělávat miliony, se ukázal její pravý charakter. Zničily ji peníze… Bohužel, kdo je nenasytný, častokrát padne a lehko se mu vše může sesypat jako domeček z karet. Po této kauze a tím, jak komunikovala se zákazníky, si v podnikatelském světě zabouchla dveře,“ řekl Expresu Martin Baláž s tím, že mu byla během jejich vztahu i nevěrná.

Čtěte také: Expřítel Slovákové: Peníze jí zničily charakter

Pohrdání

Nela Slováková (30) se mu na dálku kvůli jeho slovům vysmála.

„Ten člověk mě vůbec nezajímá. Ale jeho vždy zajímala mediální pozornost. Teď si velice vychutnává, že mu přibylo pár sledujících a že se ho někdo na něco ptá, což za chvilku skončí, až přestane každého zajímat. Ať si užije svých pár minut slávy. Když se mnou chodil do společnosti a někdo se mnou dělal rozhovor, vždycky chtěl, aby se ho také na něco ptali. Teď je proto ve svém živlu,“ řekla eXtra.cz Nela naznačující, že by Martin podle ní prohlásil cokoli, jen aby se objevil v médiích.

Čtěte také: 20 provokativních fotek Nely, než jí dal Martin kopačky

Ryzí charakter

Charakterové vlastnosti prý má Slováková stále čisté jako první sníh.

„Peníze mi daly možnosti, za které jsem šťastná a vděčná, podle mě mi ale charakter nezkazily. Doufám v to. Mí blízcí si to aspoň nemyslí. S penězi jsem se snažila kolikrát pomoci potřebným bez jakýchkoli zištných úmyslů. Nedávala jsem si na Instagram, že obcházím bezdomovce a roznáším jim jídlo. Arogantní jsem jen na ty, kteří jsou arogantní na mě, ale kdo je ke mně milý a chová se ke mně slušně, pro toho jsem obětavý a milý člověk,“ věří kontroverzní brněnská hvězdička.

Čtěte také: Hlena Sleváková neskončí, dokud se Nela neomluví

Odmítá ale, že by Martinovi psala, že jí strašně chybí, nebo to, že by se rozpadal její vztah s Lukášem, což Baláž vyvozuje z toho, že za ní její kluk nepřijel na oslavu třicátin.

„Martin by byl jiný, ten by za mnou dojel na konec světa. Lukáš je zase úplně jiný. Nepopírám, že mi to tehdy bylo strašně líto, ale přítel měl vrchol hokejové sezony, navíc byl nemocný,“ ospravedlňuje ho Slováková.

Související články

Další články