Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková o ukradené motorce a složitém rozchodu: Vysmáli se tomu i policisté

Nela Slováková na motorce, která je předmětem sporu.
Zdroj: Petr Kliment / Nela Slováková
+ Dalších 39 fotografií
Brněnská kráska Nela Slováková (28) přiznává, že rozchod s Martinem Balážem byl komplikovanou záležitostí. Mladík neunesl, že to s ním chce Nela ukončit. Obvinil ji, že mu ukradla motorku. "Smáli se tomu i policisté," říká dnes Nela.

Když se dva lidé rozchází, tak se často na veřejnosti pere špinavé prádlo. To samé se stalo také brněnské kočičce Nele Slovákové.

Její bývalý přítel Martin Baláž neunesl, že to Nela ukončila a začal trochu mediálně kvičet. Nakonec Nela uvedla, že ji obvinil z krádeže motorky! O tomto obvinění jsme psali třeba zde.

Zajímalo nás, zda Nela motorku už vrátila. A zjistili jsme, že nejde o žádnou těžkou mašinu, že se řeší červená Vespa.

„On mě ani neoslovil přímo. Řešil to přes nějaké známé. Motorka je napsaná na firmu. Kdyby normálně zavolal, normálně komunikoval… Ale on na mě zavolal policii. Přitom kdybych chtěla, tak v pohodě dokážu, že to byl dar. Vždyť se tomu smála i ta policistka, co to řešila. Říkala mi, ať mu ji vrátím, že budu mít od něj klid a mrkala na mě. Takže už ji má zpátky. Motorku za 120 tisíc teď nepotřebuju, když mám auto za dva miliony. On teď chodí po známých a všude vykládá, jaký to je chudáček a jak jsem byla hrozná. Ještě mi daroval nějaké kabelky, tak snad nepřijde s tím, že jsem mu je také ukradla,“ směje se Nela.

Celý případ s Vespou je tak uzavřený a Nela doufá, že bude mít klid a bude se moci soustředit na nový vztah s hokejistou Lukášem Kozákem.

Související články

Další články