Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nela Slováková o dětech: Chci mít doma malé černoušky! Co na to její Martin?

Nela Slováková a její plavky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 52 fotografií
Brněnská zpravodajka Nela Slováková se rozpovídala o svém příteli Martinovi a také o tom, zda jednou bude mít rodinu. Její odpovědi mnoho žen v České republice zaskočily.

Blogerka Nela Slováková (28) nedávno přiznala, že po mateřské roli netouží. Kariéra je pro ni prý přednější.

„Vydělám si Instagramem nemalé částky. Pohybuje se to v tisícovkách eur. Mé příjmy jsou podle mého hlavně díky jménu Nela Slováková,“ uvedla s tím, že být matkou netouží, protože dítě je podle ní tak trochu životní brzda.

„Jednoduše mě to už odmalička neláká. Jsem kariéristka. Chci vydělávat peníze, cestovat, poznávat. Ano, jde to i s děťátkem, ale už to není tak ‚v pohodě‘ a já jsem trošku pohodlná. Miluji se vyspat a mít svůj klid. Spousta žen nemá děti a není to žádná moje povinnost. Buď to jednou přijde, nebo nepřijde,“ uvedla pro portál odzadu.starti­tup.sk.

Až jí bude 40 let, tak si umí představit, že by nějaké děti adoptovala. „Mít doma malinké černoušky a pocit, že jsem jim zachránila život, to ano. To se mi líbí. Ale to se bavíme o letech nejdříve kolem čtyřicítky. Vlastně celý život mám pocit, že potřebuji někomu pomáhat,“ tak věříme, že její Martin s tím bude souhlasit.

Související články

Další články