Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková nosí hrdě pravé kožešiny! Lidem vzkázala jediné: Nedívejte se, váš názor je mi ukradený

Nela se projevila jako bezohledná blondýna.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Nela Slováková rozčílila velké množství lidí poté, co uveřejnila rozbalování balíčku. Nešlo však o obyčejný balík, ale o kožich z pravé kožešiny! Také nezapomněla zdůraznit, že kdo s tím má problém, ať se laskavě nedívá. Nezajímá ji totiž názor ostatních a je to její účet, jak sama zdůraznila.

I když se Nela Slováková tváří jako milovnice zvířat a všude s sebou nosí svého mini psa, není tomu úplně tak a projevila se jako ignorantka, která je ochotná pro kabát odsoudit na smrt nevinná zvířata žijící v otřesných podmínkách.

Nela si pochvalovala butik, kde jí kabátek vyrobí podle představ na míru a velmi rychle. Také nezapomněla dodat, že je dělaný přesně pro ni a žádná z nás ho nikdy mít nebude: „Kabátek na míru jen pro mě, ne jako ostatní holky, co nosí kožené bundy nejmenovaných značek a k tomu brýle z čínských e-shopů.“

Slováková si zřejmě neuvědomila, že zde nejde o peníze a o to, kdo si co může dovolit! Jde hlavně o týrání zvířat a nehumánní podmínky, ve kterých musí tyhle polární lišky, norci, stříbrné lišky žít. A také si neuvědomuje, že pokud chce být veřejně známá osobnost, měla by se rozhlédnout kolem sebe a zvážit, co je správné propagovat a co raději opomenout.

Nela ale spíše kouká na to, že kabátek stál kolem 60 tisíc korun, jak sama řekla, a pokud jí ho na míru udělají zdarma, proč se nepochlubit, že ano?

Související články

Další články