Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nela Slováková má žhavé kamarádky! Svůdná Nikol vás bude bavit

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
sexy fotky
Královna Instagramu Nela Slováková vždy měla čich na pěkné holky, které zvala na přehlídky. Mezi její kámošky patří také Nikol Dotková. Tahle brunetka má rošťácký pohled a pěkně stavěnou postavičku, na které hodně maká. Co jste o žhavé Nikol netušili?

Určitě jste si jistě všimli, že po boku Nely Slovákové se objevují samé pěkné ženské. Zaujala nás brunetka Nikol, která se netají tím, že dokonalý hrudník je z části dílem plastického chirurga. Modelka Nikol Dotková ráda odhaluje své dokonalé křivky. Takže pokud chcete, tak se na žhavé fotky můžete podívat do fotogalerie.

V současné době se krásná dívka, která se proslavila jako finalistka Top Model Of The YEAR 2018, vrhla na podnikání. Na trhu se objevila její značka Nikiss. „Jedná se o zdravotní pásy na břicho. Je to skvělá věc. Thermo pás napomáhá k rychlejšímu spalování tuků v celé oblasti břicha a hlavně pomáhá odstraňovat z těla přebytečnou vodu,“ prozradila nám smyslná kráska. Žhavou Nikol můžete sledovat na jejím Instagramu a nebo se podívejte na její fotky. Pánové, pokusíme se do budoucna zjistit, jestli je tato kráska volná!

Související články

Další články