Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nela Slováková má nová prsa? 7 krásek předvedlo postavičku v plavkách

Tradičně také nesměla chybět bikinová fotka Nely Slovákové.
Zdroj: Se souhlasem Nely Slovákové
+ Dalších 6 fotografií

Nela Slováková a další hvězdy zahájily plavkovou sezónu. Kdo z našich známých tvářích se už pochlubil na Instagramu svojí postavičkou?

Astronomické léto sotva začalo a už za sebou máme hned několik tropických dní. Ty vyhnaly ven za koupačkou k vodě, nebo alespoň přiměly k chytání bronzu, snad každého, včetně mnoha známých českých tváří.

Nela Slováková á nová prsa?

To samozřejmě nesměly nechat náhodě a letními radovánky se ihned pochlubily na svých sociálních sítích. V plavkách zapózovala s úsměvem na tváři například moderátorka Eva Decastelo, svým vyrýsovaným bříškem se pochlubila modelka Nikola Švantnerová a zcela tradičně nechyběla bikinová fotka Nely Slovákové, která vzbudila podezření, jestli není po úpravě prsou. Moderátorka Lucie Borhyová zase odhalila nadupaný dekolt a provokuje s třešničkou v ústech.

Kdo dozatimní úmorná vedra strávil třeba v práci a nebo je nestihl využít dle svých ideálních představ, smutnit nemusí. Podle meteoroložky Dagmar Honsové, která blíže specifikovala, jak by mohlo prázdninové období vypadat, ještě několik tropických dní nejspíše zažijeme. "Sezónní modely se prozatím přiklánějí ve střední Evropě k teplotně mírně nadprůměrnému a srážkově průměrnému nebo také mírně nadprůměrnému létu,“ prozradila Honsová webu eXtra.cz.
Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy