Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nela Slováková má jasno: Už ví, jak dopadlo její vyšetřování kvůli rouškám a gelům

Nela Slováková Evě vzkázala, že se tomu říká karma.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Nela pro eXtra.cz

Před časem se v souvislosti s influencerkou a podnikatelkou Nelou Slovákovou (31) hovořilo o stížnostech stovek zákazníků na její zboží, především na to, že když jim nějaké nedodala, trvalo jí, než vracela peníze zpátky. A také budily podezření její roušky a jejich certifikáty. Padla řada trestních oznámení a kdekdo dívku z Brna už viděl v kriminále. „Jsem očištěná,“ pochlubila se ale nyní eXtra.cz.

Nela Slováková: Kriminálka ukončila vyšetřování

„Kriminální policie mi nedávno poslala vyrozumění, že ukončila policejní vyšetřování, protože nezjistila žádné trestněprávní jednání. ČOIka ta už prověřování ukončila dávno,“ řekla nyní naší redakci s odstupem času podnikatelka Nela Slováková.

„Kriminálka to vyšetřovala skoro dva roky. Byla jsem na několika dlouhých výsleších, dokládala jsem výpisy účtů a vše, co jsem doložit mohla. Jak to bylo mediálně propírané, šetřili to opravdu dlouho a důkladně,“ vzpomíná na zkušenosti s důkladnými strážci zákona.

Ani na vteřinu se prý ale Nela nebála, že by mohla skončit ve vězení.

„Věděla jsem, že jsem nikoho nepodvedla a ani nedošlo k žádnému daňovému problému, tak jsem si byla jistá, že to dopadne dobře,“ tvrdí.

Peníze jsem všechny vrátila, dušuje se

„Všechno je to prostě vyřízené. Peníze byly všem vráceny. Nikdy nebylo v plánu si je nechat, akorát se to v té době nedalo stíhat rychle všechno vyřídit. Nejsem žádný podvodník a zloděj, proto se mi taky podařilo ještě víc rozjet úspěšný byznys. Tak úspěšný, že i když za gely jsme kvůli obchodnímu partnerovi z Maroka v milionovém minusu, pořídili jsme si s Lukášem dům v Chorvatsku, který teď rekonstruujeme, a já ještě byt v Brně. Daří se mi skvěle a recenze máme pozitivní,“ pochlubila se Nela.

A to přitom před časem vypadalo, že se nad ní honí temné mraky.

I já jsem se bála, co to udělá s podnikáním po tom mediálním lynči. Ale daří se nám napravovat reputaci. Jsem moc spokojená,“ dodala Nela Slováková.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy