Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nela Slováková ještě nikdy nedávala svoji lásku takhle na odiv: Zamilovanost nebo póza pro jejího ex?

Nedělá to, jen aby naštvala svého ex?
+ Dalších 67 fotografií
Nela Slováková (28) v posledních měsících nezažívala zrovna nejlepší období svého života. Celou dobu si myslela, že má vedle sebe opravdovou lásku, o kterou se může v těžkých chvílích opřít. Skutečnost byla ovšem taková, že když přišly špatné časy, tak tou oporou byla právě ona. V současné době je šťastně zamilovaná do sportovce Lukáše Kozáka (26) a její Instagram je zahlcený zamilovanými fotkami. Někteří si myslí, že Nela chce dát svému ex jasně najevo, že po něm rozhodně nesmutní.

„Co mi vadilo nejvíce, byla sprostá slova, kterými mě tituloval, hlavně po alkoholu, který pil ve větší míře. Definitivní konec byl, když mi fanynky poslaly fotky Martina, který kávičkoval s nějakou striptérkou,“ rozčilovala se Nela před pár týdny.

Je vidět, že Nela Slováková (28) Martina opravdu milovala, ale jeho změnu chování vážně nebyla schopna tolerovat. Jakmile se Martinovi přestalo finančně dařit a spadl na úplné dno, tak s ním bylo téměř k nevydržení.

Nela se snažila ze všech sil vztah zachránit, ale bylo to čím dál tím horší. Jenomže v té době ještě netušila, že rozchod nebude zrovna nejpřátelštější.

„Jediné, o co Martinovi šlo, odevzdej auto a Vespu (sprosté a nechutně zlé tituly u oznámení, že mu mám vrátit dárky, které mi dal, opět vynechám)! Snažila jsem se přes několik zpráv slušně komunikovat, nabízela jsem Martinovi okamžitý odkup auta, avšak ne. Tady šlo jen o to, nechat mě frajersky vystoupit z auta a myslet si, jak vyhrál. Ale kdepak, vyhrála jsem já, protože jen chudák chce vrátit něco, co už jednou dal. Díky bohu se o sebe naštěstí umím postarat a ten problém, který mi teď na chvilku udělal, po svém a s grácií brzy vyřeším,“ dodala Slováková.

Momentálně je bývalá účastnice Hotelu Paradise šťastná po boku sportovce Lukáše Kozáka. „Chtěla jsem napsat, že mé díky patří bohu za to, že mi seslal někoho, jako je právě on,“ neskrývá svoji lásku na sociálních sítích.

V poslední době je Nelin Instagram zahlcen jenom dojemnými vyznáními a zamilovanými fotkami. Někteří fanoušci jsou přesvědčeni o tom, že Nela je opravdu zamilovaná, ale snaží se touto cestou dát svému ex jasně najevo, že je bez něj mnohem šťastnější a vůbec ho k životu nepotřebuje.

Na druhou stranu, vy se divíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články