Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nela Slováková je v tom až po uši. Bez svého nového partnera nedá ani ránu!

+ Dalších 63 fotografií
I když se říká, že by se nemělo jít ze vztahu do vztahu, Nela Slováková (28) to má nastavené jinak. Po rozchodu s movitým Slovákem Martinem Balážem hupsla po hlavě do nové romance s hokejistou Lukášem Kozákem (26)! Vypadá to, že je zamilovaná až po uši a nebojí se to ukázat.

Blondýnka z Brna a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková se s tím nepáře! Ukončila dlouholetý vztah a po chvilce se rozhodla jít do dalšího, a to opět se Slovákem, Lukášem Kozákem. I když měla poslední měsíce v bývalém vztahu poněkud krušné a nelehké, teď se snaží vše dohnat.

Po boku sportovce Nela září a užívá si léto tak, jak to má ráda. Svoji lásku ráda ukazuje na sociálních sítích a na nenávistné komentáře nebo hloupé narážky kašle! Nela vždy dělala a dělá to, co uzná za vhodné, a zdá se, že je šťastná.

I když jí mnoho lidí píše, že se k ní expřítel Martin hodil více, tyhle názory jednoduše ignoruje. To, co se mezi nimi stalo, je minulost a sexy blondýnka si nad tím nechce lámat hlavu. Proč by taky měla, když má po svém boku sexy svalovce, který je dokonce o dva roky mladší?

Mohlo by vás zajímat

Další články