Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nela Slováková hází odpovědnost na výrobce látek: Nic jsme jí nedodávali, tvrdí společnost

Nela Slováková hází odpovědnost na výrobce látek: Nic jsme jí nedodávali, tvrdí společnost
Zdroj: IG: @nelaslovakova
+ Dalších 23 fotografií
byznys s rouškami
Poté, co se ukázalo, že roušky, jež nabízí brněnská podnikatelka Nela Slováková (30), nejsou tak účinné, jak deklarovala, dle informací eXtra.cz se o její byznys začala zajímat kriminální policie. Nela své zákazníky na sociálních sítích odkázala na výrobce látek s tím, ať potřebné certifikáty předloží oni. Společnost má na celou věc ovšem zcela odlišný názor.

Spadla klec

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) si stojí za svým tvrzením i přesto, že testy na Technické univerzitě v Liberci jasně prokázaly, že skrz roušky hvězdičky reality show projdou jak bakterie, tak viry

"Podle výsledků je patrné, že ani kontrolní, ani látka s aktivním stříbrem nevykazovala rozdíl, a tudíž nebyla prokázána její antibakteriálnost. Z tohoto lze usuzovat, že textilie s aktivním stříbrem neobsahovala žádné částice stříbra nebo tyto částice nebyly pevně vázány na textilii a již se v aktivní vrstvě nevyskytovaly,“ píše se v oficiálním protokolu

„Nezajímají mě žádné smyšlené články a lži, které někdo píše s jasným cílem. A nezapomeňte, že cokoliv se píše v bulváru, neznačí pravdu. Bulvár může všechno a já jsem toho krásným příkladem. Pravda je jediná, a to ta, že v rouškách od počátku bylo a je stříbro,“ brání se Slováková.

Podnikáním Nely Slovákové se již začala zabývat kriminální policie, která si vyžádala od Technické univerzity v Liberci oficiální zprávu.

Certifikáty musí doložit Nela Slováková

Nela Slováková odmítá ukázat zákazníkům potřebné certifikáty a odkazuje je na výrobce látek. Redakce eXtra.cz proto společnost kontaktovala s dotazem na brněnskou podnikatelku a předložení certifikátů.

"My jsme Nele Slovákové nikdy nedodávali přímo. Pokud máte nějaké otázky, je třeba kontaktovat Nelu Slovákovou. My vám ani ty certifikáty jako třetí straně nemůžeme ukázat. My jsme s vámi nikdy neobchodovali, tím pádem vám certifikáty ukazovat zkrátka nemůžeme. Můžeme certifikáty ukázat pouze našim obchodním partnerům a tím není ani Nela Slováková," řekl pracovník společnosti s tím, že nechce, aby bylo jméno firmy s touto kauzou jakkoliv spojováno.

Vývoj celé kauzy

Experti otestovali zázračné roušky Nely Slovákové: Mikroorganismy propustí stejně jako vaše staré triko

Reakce Nely Slovákové k výsledku analýzy roušek: Obvinění ze lži a prásknutí telefonem

Nela Slováková lhala zákazníkům o rouškách, oficiální zpráva laboratoře jako důkaz

Lhala Nela Slováková o rouškách úmyslně? Podle právníka se pohybuje v kalných vodách

SLEDUJTE WEB EXTRA.CZ, JIŽ BRZY PŘINESEME DALŠÍ PODROBNOSTI.

JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI S PODNIKÁNÍM NELY SLOVÁKOVÉ? OZVĚTE SE NÁM NA ADRESU REDAKCE@EXTRA.CZ.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy