Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nela Slováková do toho šla po hlavě! V Brně odhalila svůj klín!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 44 fotografií
žhavé foto uvnitř
Královna českého Instagramu Nela Slováková (28) ráda provokuje. Na jejím instagramovém profilu ji sleduje přes 290 tisíc lidí a je považována za jednu z nejúspěšnějších českých influencerek. Vítězka reality show Hotel Paradise nepřestává překvapovat. Naposledy pobuřovala na plese v Brně.

Nela Slováková (28) nezklamala a opět překvapila. V minulém týdnu se zúčastnila Gala Plesu Brno, v jehož závěru proběhlo finále Mr.& Mr. Look Bella 2018, kde finalistky předvedly plavky Neonky, patřící právě Slovákové. Outfit, který zvolila pro tento večer, však vzal dech nejednomu z přítomných pánů.

Odvážné šaty z dílny designérky Zuzany Lešák Černé ukázaly více, než měly. Vysoký rozparek jen dokázal, že o spodním prádle nemohla být ten večer řeč, protože stačilo málo a přítomní návštěvníci plesu možná viděli více, než by chtěli. Jenže Nela ví, že na to má! A ráda provokuje

Fanoušci však byli nadšeni. "Nádherná žena, co umí nosit nádherný věci," vzkázala jedna ze sledujících na Instagramu Fotka dostala třicet tisíc lajků. Vysloužila si tak rozhodně titul nejvíce sexy šaty večera.

V BRNĚ SE NELA SLOVÁKOVÁ ODVÁZALA TAKÉ V ROCE 2016! PODÍVEJTE SE

Související články

Další články