Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nela Slováková dává svému ex drsně najevo, o co přišel: Rozkošný zadeček a zamilované foto s novou láskou

O tohle přišel bývalý přítel Martin.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 59 fotografií
Nela Slováková (28) se snažila docela dlouhou dobu držet pod pokličkou svůj rozchod s přítelem Martinem. Problémy v jejich vztahu měly údajně nastat, když se Martinovi přestalo dařit v podnikání. Objevily se také spekulace, že krásnou Brňačku podváděl. V současné době ale Nela absolutně netruchlí a už má po svém boku nového hřebečka, hokejistu Lukáše Kozáka. Nic skrývat už nechce, a tak se na sociálních sítích objevují jejich zamilované fotky.

Bývalá účastnice reality show Hotel Paradise Nela Slováková není typ holky, která by se po rozchodu zhroutila a uzavřela do sebe. Právě naopak. Nela konečně po dlouhé době září štěstím a užívá si svůj nový vztah plnými doušky.

S bývalým přítelem Martinem byli opravdu dlouho. Kdekdo si myslel, že tahle láska vydrží až na věky věků. Bohužel se objevily problémy, se kterými se pár nedokázal vypořádat a velká láska skončila rozchodem.

Ke konci vztahu se navíc objevily nepříjemnosti ohledně Martina Ten měl totiž během vztahu podle údajných informací krásnou Nelu podvádět. To už ale brněnskou rajdu nemusí zajímat. Ta se nyní choulí do náruče svého nového kolouška.

Je jím pohledný hokejista Lukáš Kozák. Nela se marně pokoušela skrývat identitu svého nového objevu, ale nedopatřením to oba propálili na sociálních sítích. Nebylo už co skrývat, a tak šla s pravdou ven.

Nyní sdílí na sociálních sítích zamilované fotky a její ex může puknout závistí. Přišel o jedno z nejluxusnějších tělíček v Česku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy