Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nela Slováková dává rady do života: Holky, mějte se rády!

Brněnská zpravodajka Nela Slováková.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 55 fotografií
Nela Slováková uvedla, že je spokojená s tím, jak vypadá. Snaží se zvednout sebevědomí i dalším dívkám. Co jim vzkázala?

Nela Slováková (28) není z těch, které píšou na Instagram motivační citáty. Nyní ale udělala výjimku a rozepsala se o svém těle. Je prý spokojená. A přeje si, aby spokojené byly i další holky.

„Nikdy jsem neměla ‚Six Pack‘ ni dokonale hubené nožky. Dokonce je mám celkem krátké, až se tady na fotce divím. A ani nikdy mít nebudu. Proč? Protože jsem holka, holčička a ne žádnej "‚Nařachanej Buldok‘, jak je v dnešní době moderní. Bříško a trošku krev a mlíko ke mně patří a patřit bude vždy,“ napsala Nela na svůj Instagram. To bylo v době, než se začala hádat s Veronikou Kopřivovou. Jejich přestřelku najdete tady.

„Nejsem povinna pro vás být dokonalá. Nejsem povinna ničeho. Jsem povinna být sama se sebou spokojená. A týká se to všeho, co mi Bůh nadělil i nenadělil. Ale to jsem prostě já, a nikoho z Vás, holky, by odporní jazykové, kteří se snaží ublížit, neměli rozhodit. Jsem spokojená s velikostí prsou i se zmenšením bambulky na sto procent. Za nic se nestydím. Nic nepopírám. Vo tom to totiž je. Chceš na sobě něco změnit? Udělej to. Každá dělejte to, co cítíte vy. Ne pro okolí nebo se strachem, co řeknou druzí. Druzí můžou jít leda tak do prdele! Váš život, vaše pravidla. Na cizích absolutně nezáleží,“ nastavuje Nela nekompromisní pravidla.

Myslíte si, že Nela má pravdu? Cítíte to také tak? Napište nám svůj názor do diskuze.

Související články

Další články