Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nela Slováková dala Myslivcové LEKCI! Ta se z toho už nevzpamatuje!

Nela Slováková absolutně Dominiku převálcovala na všech frontách. Od
postavy až po držení skleničky.
Zdroj: instagram
+ Dalších 12 fotografií
Slavné brněnské selfíčko dvou blogerek způsobilo pozdvižení! Válka mezi tábory Slováková versus Myslivcová skončila ještě dřív, než začala. Která z těchto dvou blondýnek z toho odešla jako VÍTĚZKA?

Blogerky Nela Slováková (27) a Dominika Myslivcová (22) se náhodně potkaly v jednom brněnském baru, kde byly obě dvě na tahu se svými přáteli. Před jistou dobou Dominiku Nela převálcovala, co se týče počtu followers na Instagramu, což Dominika moc dobře ví, a tak se honem za Nelou hnala a udělala si s ní selfíčko na památku.

Jen pro pořádek, Nela Slováková má 180 000 fanoušků na Instagramu a Dominika Myslivcová 157 000… určitý rozdíl tu je a slečna věčně růžová tím evidentně hrozně trpí. Nedávno se Dominika opět smála lidem, kteří trpí nadváhou, a skoro všichni se této buclaté blondýnce vysmáli s tím, že její postava je spíš plnoštíhlá (rozhodně ne ŠTÍHLÁ) a že nemá žádné právo se někomu vysmívat. Když se podíváte na paže, lýtka a bříško Myslivcové, tak brzo pochopíte.

Nicméně zpět k nočnímu selfíčku! Nela má na fotce výraz, který značně vypovídá o tom, že se s Dominikou nerada fotí a že ty buclaté holky také nemá v oblibě (tím se Nela nikdy netajila)… Dalším faktem je i to, že se odmítla na fotce označit, a tak se touto fotkou chlubila jen Myslivcová, kterou sledují už jen dívenky ve věku 9–13 let. Jak je vidět, růžová už tolik netáhne… .

Související články

Další články