Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nela Slováková dál dráždí: Luxusní figuru vystavila v titěrných plavkách!

Lidé se Nele smějí, že má zářez.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Postava

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (32) si nedá pokoj a stále dráždí své sledující na sociálních sítích. Tentokrát přidala na svém Instagramu fotografii ve spodním prádle a ukázala tak svou vysportovanou a udržovanou postavu. 

Influencerka a brněnská podnikatelka Nela Slováková ráda provokuje. Na svůj Instagram znovu přidala snímek, na němž zakrývá jen to nejnutnější.

Zkoušela si zrovna černé plavky od její značky Neonky a při té příležitosti se i zvěčnila. Svým sledujícím tak dala najevo, že je připravená na léto nejen tím, že má zásobu plavek, ale i tím, že má udržovanou postavu.

Hot jak svině, napsal fanoušek

Fanoušci hned zaplavili influencerku pochvalnými komentáři. Božeeeeee. Zrovna jsem se chtěla jít najíst. Nikam nejdu. A jdu běhat. Chci taky tohle moc! Jste přenádherná,“ napsala jedna.Já nejsem na ženský, ale tohle je už dlouhodobě největší top postava. Hot jak svině! Díky za ty dary,“ rozvášnil se další.

„Takto bychom chtěly vypadat všechny,“ připsala další komentující. „S vaší úžasnou postavou si tyto plavky můžete dovolit. Bohužel 95 % Češek nikoliv, ale to je život,“ připsal další a rýpl si do postav některých dam. „Kočka každým coulem, jako lusk,“ přidala komentář jedna z mnoha fanynek.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy