Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nela Slováková a obchod s lidským strachem: Deci dezinfekce prodává za pětistovku

Zdroj: Nela Slováková archiv
+ Dalších 7 fotografií
byznys
Nela Slováková (30) je reality show hvězdička, která se proslavila v Hotelu Paradise a využila své rychle rostoucí slávy a založila si na tom byznys. A jestli je Nela v něčem opravdu dobrá a pohotová, tak je to podnikání. Tahle brněnská blondýna na nic nečekala a hravě využila toho, že je velká sháňka po dezinfekčních gelech a začala je prodávat na svém e-shopu. Ovšem za deci gelu, který běžně seženete za pár desítek korun, si účtuje přes pět set korun. Někteří lidé jsou přesvědčeni o tom, že Nela obchoduje s lidským strachem. Na druhou stranu, každé zboží má svého kupce.

Reality show hvězdička Nela Slováková (30) je šikovná holčina z Brna, která se hravě dokáže přizpůsobit každé situaci. Před osmi lety se objevila v reality show Hotel Paradise spolu s dalšími soutěžícími a jejich každodenní náplní bylo snažit se neopít před polednem a neosouložit mužskou část osazenstva.

Nela Slováková celou soutěž vyhrála a svoji rychle nabytou slávu dobře zúročila. Založila si instagramový účet, kde ji v současné době sledují statisíce lidí, a rozjela podnikání s plavkami. Nela Slováková má početnou základnu fanoušků, kteří za ní stojí, ale na druhou stranu je spousta těch, kteří podnikatelce nemohou přijít ani na jméno.

Obchod s lidským strachem?

Nela Slováková hravě využila díry na trhu a začala na svém e-shopu prodávat dezinfekční gely na ruce. "S ohledem na to, co se ve světě děje, a mně to není lhostejné, jsem se pokusila o nemožné a vyšlo to. Do Maroka jsem jela nafotit kampaň. Díky návštěvě fabriky a laboratoře, kde vyvíjí produkty v bio a eko kvalitě, jsem se dostala k něčemu, čím bych chtěla pomoci minimálně mojí a sousedské slovenské krajině," vyjádřila se Nela na sociálních sítích s tím, že do svého e-shopu přidává možnost nákupu dezinfekce na ruce.

Podnikavá Nela vytvořila hned tři varianty dezinfekčních gelů, přičemž ten největší, 100ml, stojí přes pět set korun. To samozřejmě okamžitě zvedlo vlnu nevole mezi lidmi, kteří jsou přesvědčeni o tom, že Nela obchoduje s lidským strachem a cena jim přijde přehnaná.

"No, já včera prohlížela ten její e-shop právě kvůli té nesmyslně předražené dezinfekci. Mimochodem, tohle balení rozdávala při svých promo akcích VZP zdarma. Ovšem nebyly na lahvičce infantilní nápisy," píše jedna z rozhořčených komentujících.

Nela se na sociálních sítích brání tím, že i konkurence podražila dezinfekční gely a ona se pouze přizpůsobila trhu. Na internetu jsou ovšem dohledatelné a dostupné bio dezinfekce, které nakoupíte s přehledem za tři stovky, a to stejné množství, které nabízí Nela. Je tohle obchod s lidským strachem, nebo je Nela Slováková jen dobrá podnikatelka?

Související články

Další články