Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nela Boudová zaskočila veřejnost: Nahý klín si zakryla jen rouškou

Nela Boudová zaskočila veřejnost: Nahý klín si zakryla jen rouškou
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
šokující fotka
Herečka Nela Boudová (52) přidala v noci z neděle na pondělí fotku, kterou vyvolala vášnivou diskuzi ohledně vkusu. Pouze v županu a ležící na zemi si kryje svůj klín rouškou, čímž prý punkově vyjadřuje občanskou nespokojenost. Lidé na Instagramu Nelu chválí za odvahu. Další si ale myslí, že herečka přestřelila.

Vkus či nevkus, to je, oč tu běží. Herečka a dabérka Nela Boudová je nespokojená s jednáním vlády a všemi zákazy a opatřeními, která zavádí. V noci z neděle na pondělí se rozhodla svůj názor zveřejnit na svém Instagramu a poté jej velmi brzy ráno smazala kvůli studu. Lidé však byli rychlejší a fotka kolovala po sítích...

Je to přes čáru, vím to, říká Nela

"Tuhle fotku mají už média. Dala jsem ji tam v noci a brzo ráno ji zbaběle vymazala. 90 % příznivců, 10 % lidí polemizující o vkusu té fotky. Jo, je to přes čáru, vidím to," přiznává na začátku popisku znovu přidané fotografie. "Ale je to mé punkové vyjádření občanské nespokojenosti, nejen s rouškami," uvedla Nela svůj důvod.

"Roušky ano, ale v obchodech a veřejné dopravě," vyjadřuje svůj názor Boudová s tím, že vyzývá všechny, aby si četli statistiky úmrtí z minulých let, hledali si informace a nebyli jako stádo ovcí. "Nebojme se! Je přeci jasné, komu to prospěje. A děkuji všem, kteří nasazovali sílu a zdraví," zakončila Nela příspěvek. Lidé by si podle ní měli o koronaviru zjišťovat vše sami.

Lidé s ní většinou souhlasí

U fotky zatím převažují pozitivní komentáře. Objevují se ale také hlasy, že rouška v klíně je dost přes čáru.

Co si myslíte vy? Napište nám svůj názor do diskuze.

Související články

Další články