Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Nela Boudová vyvedla svého Honzu do společnosti: Zamilovaný páreček jen září štěstím

Premiéra filmu Cesta domů: Nela Boudová a Jan Tuna jen září štěstím
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Láska

Herečka Nela Boudová (53) vyvedla do společnosti partnera, moderátora Jana Tunu (48). S tím se spokojeně držela za ruku a rozdávala úsměvy na všechny strany. Pár zavítal na premiéru filmu Cesta domů.

Nela Boudová štěstím jen září

Herečka Nela Boudová (53) se ukázala na premiéře filmu Cesta domů po boku svého přítele, moderátora Jana Tuny (48). S tím tvoří pár od zimy. Společných snímků mají ale pomálu, na veřejnosti spolu zase tak často k zastižení nejsou a na sociálních sítích dávkují svou lásku fanouškům po troškách.

Jan Tuna se už dva roky rozvádí se svou manželkou Ladou, Nela ale není žádná rozvracečka rodin, Tuna se svojí ex ve skutečnosti již dlouho nežije. Se svou novou láskou se seznámil na horách. Víc než jen přátele z nich pak udělal společný smysl pro humor, láska k otužování, cestování i dobrodružství. Ani jedna z hrdliček se ke vztahu nijak zvlášť veřejně nevyjadřuje, oba ale štěstím jenom září.

Jan Tuna je otcem čtyř dětí

Nela Boudová má s exmanželem, scenáristou Janem Lekešem, dva syny, Andreje a Dalibora. Jan Tuna je tatínkem dětí rovnou čtyř: Zuzany, Tadeáše, Štěpánky a Johany.

Cesta domů je romantická komedie režiséra Tomáše Vorla staršího. Ve snímku hraje Tomáš Vorel mladší po boku Lucie Šteflové, Evy Holubové a Bolka Polívky.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy