Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nela Boudová si zakryla nahý klín rouškou: Fanoušci herečku kritizují, kolegyně podporují

Nela Boudová je velmi sympatická a velmi nekonvenční dáma.
Zdroj: Se souhlasem Nely Boudové
+ Další 4 fotografie
Odvážné foto
Herečka Nela Boudová (52) vyjádřila na sociální síti nesouhlas s vládními nařízeními opravdu zajímavým způsobem. Přidala fotku, kde leží na zemi v županu a intimní partie si zakrývá pouze rouškou. Řada fanoušků vyjádřila jasný nesouhlas, ale na druhou stranu se v komentářích dočkala zastání, a to i od kolegyň z branže.

Nela Boudová je česká herečka a dabérka, která se nebojí vyjádřit svůj názor. To dokázala, když na sociální síť vyvěsila velmi odvážnou fotku. Na snímku leží na zemi pouze v županu a intimní partie si zakrývá rouškou. Na často diskutovanou fotku se můžete podívat do fotogalerie.

Je to přes čáru, ale kolegové ji podporují

Sama herečka uznala, že fotka se může zdát přes čáru, ale Nela tím chce vyjádřit nesouhlas s určitými vládními nařízeními, které byly přijaty kvůli koronavirové pandemii. "Jo, je to přes čáru, vidím to. Ale je to mé punkové vyjádření občanské nespokojenosti, nejen s rouškami," napsala Boudová na sociální síti.

Velká část komentujících si Nelu pořádně podala a rozhodně jim nepřišla fotka vhodná pro sociální sítě. "Jako herečku jsem vás měla ráda. Vždy jste byla sexy, šik a s lety jste šla stále jako dáma.....tohle u vás nepřekousnu. Je to vrchol nevkusu. Tohle s nějakým punkem a rebelií nemá co do činění," napsala jedna ze sledujících.

Naopak ze strany kolegů se Nela může těšit z ohromné podpory. "Jooooo, to mě baví," podpořil Boudovou pod fotkou kolega Martin Zounar. Pochopení našla i u Leony Machálkové. "Já bych řekla, že je to přes čárku… mám tě ráda, drž se," vzkázala.

Ani Mahulena Bočanová si nenechala ujít příležitost a přidala se ke komentujícím. "Borec na konec!!!" napsala Bočanová se smějícími se emoji. Také herečku Alici Bendovou zaujala fotka Boudové. "Dneska jsem četla článek, jestli se to přenáší i prdama. A tys na to vyzrála! Jsi odvážnice a mně to připadá vtipný. Srandu (pro někoho možná přes čáru) je potřeba dělat v každý době, a navíc jsi upozornila na něco, co je pro tebe důležité," vyjádřila podporu Bendová.

Související články

Další články