Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nela Boudová se vrhla na otužování ve Vltavě: Hraju si na Pamelu, přiznala

Nela Boudová se vrhla na otužování ve Vltavě: Hraju si na Pamelu, přiznala
Zdroj: archiv Nely Boudové
+ Další 4 fotografie
plavky
Sezona koupání už sice pro většinu lidí skončila, pro herečku Nelu Boudovou (52) ale teprve začíná. Vrhla se totiž do otužování, a tak zatímco jiní už vytahují bundy a šály ze skříní, ona obléká plavky a vyráží k nepříliš teplé Vltavě. U řeky zapózovala v plavkách a s červeným plovákem ve stylu hvězdy Pobřežní hlídky.

Ještě v září si Nela Boudová užívala koupání v relativně teplé Vltavě, už ale očekávala, že v následujících dnech dosud příjemná teplota vody klesne. Herečka se odhodlala k otužování a ani v říjnu se tak nebojí do řeky skočit.

V otužování se Nela vzájemně podporuje s hereckou kolegyní Sandrou Pogodovou a společně s ní začala už před pár měsíci, jen ne v přírodních vodách, které byly v létě teplé, nýbrž ve studených sprchách.

Ačkoliv běžný člověk by v plavkách v říjnu už pravděpodobně klepal zuby, na otužilé Nele nebyly venkovní teploty vůbec znát a na nové fotce vypadá fenomenálně. „Hraju si na Pamelu. Žena z Vltavy,“ napsala Boudová na Instagram.

Lichotky

Od fanoušků se herečka dočkala velké spousty komplimentů. Lidé obdivují nejen její odvahu vkročit do studené řeky, ale především její postavu. „Rozhodně byste celou Pamelu strčila do kapsy, Nelo,“ chválí ji příznivec. Podobných lichotníků fotku okomentovala spousta.

Související články

Další články